Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  Abella nůžky manikúrní zahnuté 858

  Popis : Manikúrní nehtové nůžky - zahnuté z nerezové oceli. Nůžky jsou vyrobené z nerez oceli vysoké třídy zajišťující dlouhotrvající pevnost s vynikajícími řeznými schopnostmi. Při kombinaci těchto vlastností zůstávají řezné čepele ostré po dlouhou dobu.
  59 Kč
  i h
  Zákazníci zde také zakoupili...

  Axe Dark Temptation tuhé mýdlo 100 g

  Popis : Axe Dark Temptation tuhé mýdlo poskytuje hluboké, osvěžující čištění a hydrataci. Na rozdíl od běžného pánského mýdla nebo tělového mýdla, které může vysušovat pokožku, obsahuje toto mýdlo více hydratačních látek, které pomáhají udržovat vlhkost a hydrataci pokožky.
  12 Kč

  Axe Clean Fresh mýdlo 100 g

  Popis : Axe tuhé mýdlo 100 g Clean Fresh pečuje, čistí a hydratuje pokožku. Důkladně čistí pokožku, aniž by ji vysušovalo nebo napínalo.
  12 Kč

  Jar Original kapsle Lemon 184 ks 4 x 46 ks

  Popis : Kapsle Jar Original do automatické myčky nádobí Vše v jednom jsou účinné hned při 1. umývaní a odstraňují i zaschlou mastnotu tak, aby vaše nádobí zářilo čistotou. Jar spojuje v jedné účinné kapsli tekutý i práškový prostředek na mytí nádobí. Vysoce rozpustný obal se rychle rozpouští, takže nádobí se začíná ihned umývat.
  599 Kč

  Domestos WC blok 3v1 Citrus náplň 40 g

  Popis : Domestos 3 v 1 tuhé WC bloky jsou složeny ze tří speciálních vrstev a kombinují tak tři účinky. Likvidují prostředí pro množení bakterií. Brání tvorbě vodního kamene. Díky obsahu parfémovaného gelového proužku zanechávají dlouhotrvající svěží vůni po každém spláchnutí. Mimo to Vám Domestos tuhé bloky přinášejí intenzivnější vůni, výraznější zpěnění a kompletní hygienickou čistotu po každém spláchnutí.
  20 Kč