Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  Nivea

  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Nivea Deep sprchový gel 250 ml

  Popis : Zvolte opravdovou čistotu! Sprchový gel DEEP s přírodním jílem absorbuje nečistoty a pokožku hloubkově čistí. Zároveň je však natolik šetrný, že se hodí i na tvář a vlasy. Po sprchování se budete cítit opravdu svěží a příjemná vůně vám pomůže se uvolnit. Dál už nehledejte – dokonalou čistotu a svěžest vám zajistí: NIVEA Sprchový gel pro muže DEEP.
  69 Kč 59 Kč

  Nivea Energy sprchový gel pro muže 250 ml

  Popis :Vychutnejte si dokonalé osvěžení díky výtažku z máty a probuďte k životu svou pokožku i po opravdu vyčerpávajícím dni. Dopřejte si příval energie po každém sprchování a zapomeňte na pocity únavy a ospalosti. Vsaďte na propracované složení s příjemnou povzbuzující vůní. Dopřejte si účinnou péči pro muže – na tělo, tvář i vlasy: NIVEA Sprchový gel pro muže Energy.
  69 Kč 59 Kč

  Nivea Men Active Clean sprchový gel 250 ml

  Popis : Muži neradi ztrácejí čas. Proto jsme speciálně pro ně vytvořili sprchový gel, který mohou použít zároveň na tělo, tvář i vlasy. Navíc jeho složení s přírodními aktivními složkami uhlí působí jako magnet na nečistoty. Gel pokožku důkladně čistí, aniž by ji vysušoval. Dokonalou svěžest po každém sprchování zajistí: NIVEA Sprchový gel pro muže Active Clean.
  69 Kč 59 Kč

  Nivea Men Active energy sprchový gel 250 ml

  Popis : Začínáte svůj den šálkem kávy, abyste probudili svůj organismus? Nastartujte stejným způsobem i svou pokožku a vyzkoušejte účinky kofeinu na vlastní kůži. Svěží pocit a energie vám vydrží po celý den. Navíc nemusíte ve sprše trávit dlouhé minuty, sprchový gel Active Energy můžete použít nejen na pokožku, ale i na pleť a na vlasy. Užívejte si dlouhotrvající pocit svěžesti: NIVEA MEN Sprchový gel Active Energy.
  69 Kč 59 Kč

  Nivea Men Deep Boost sprchový gel 250 ml

  Popis : Žádné zdlouhavé procedury. K čistotě a svěžesti vám stačí pouze pár minut a jeden sprchový gel. Gel z limitované edice se totiž postará nejen o vaši pokožku, ale i o tvář a vlasy. Navíc obsahuje mikročástice soli, které hloubkově čistí zanesené póry pokožky, která je díky tomu nejen dokonale čistá, ale také svěží a hebká. Složení gelu je z 99 % biologicky rozložitelné, takže zároveň pečujete i o životní prostředí a nezatěžujete ho ani mikroplasty. Užívejte si pocit opravdové čistoty v limitované edici: NIVEA MEN Sprchový gel Boost.
  69 Kč 59 Kč

  Nivea Men Deep Energy sprchový gel 250 ml

  Popis : Co kdyby vám péče o pokožku, vlasy i tvář zabrala pouze pár minut a stačil by vám k tomu jen jeden výrobek? Sprchový gel pro muže Energy to zvládne. Obsahuje totiž aktivní uhlí, které na sebe zvládne navázat až 200krát větší množství nečistot, než je jeho vlastní hmotnost. Složení gelu je navíc z 99 % biologicky rozložitelné, a tak hýčká nejen vás, ale i životní prostředí, které nezatěžuje. Dopřejte si pocit absolutní čistoty a svěží vůně a vyzkoušejte naši "limitku": NIVEA MEN Sprchový gel Energy
  69 Kč 59 Kč

  Nivea Men Extreme Wild Fresh Woods sprchový gel 500 ml

  Popis : Sprchový gel na tělo, tvář a vlasy Extreme Wild s osvěžující vůní a čisticími mikročásticemi jemně myje pokožku. 98 % složení je biologicky rozložitelné (na základě OECD nebo ekvivalentních metod).
  119 Kč 99 Kč

  Nivea Men Fresh Kick sprchový gel 250 ml

  Popis : Dopřejte si ledové osvěžení pro tvář, tělo i vlasy díky složení obohacenému o chladivý mentol.
  69 Kč 59 Kč

  Nivea Men Power sprchový gel 250 ml

  Popis :Chcete odcházet ze sprchy s pocitem, že jste nabití energií a dokážete, cokoli si zamanete? Vyzkoušejte sprchový gel, který bystří mysl a osvěžuje tělo. Speciální složení s mentolem a povzbuzující vůní citrusů bude o vaši pokožku jemně pečovat. Vyzkoušejte sprchový gel, který můžete nanášet na tělo, tvář i vlasy: NIVEA Sprchový gel pro muže Power.
  69 Kč 59 Kč

  Nivea Men Pure Impact sprchový gel 250 ml

  Popis :Dopřejte si pořádnou dávku svěžesti při každodenním sprchování! Vyvinuli jsme speciální sprchový gel pro muže, který se snadno aplikuje a perfektně čistí. Inovativní složení s extra jemnými mikročástečkami pokožku šetrně myje a zanechává ji krásně svěží. Příliv nové energie vám zajistí: NIVEA Sprchový gel pro muže Pure Impact.
  69 Kč 59 Kč

  Nivea Men Pure impact sprchový gel 500 ml

  Popis : Energii můžete dobít i ve sprše! Stačí mít sprchový gel na tělo, tvář a vlasy. Dopřejte si pořádnou dávku svěžesti při každodenním sprchování! Vyvinuli jsme speciální sprchový gel pro muže, který se snadno aplikuje a perfektně čistí. Inovativní složení s extra jemnými mikročástečkami pokožku šetrně myje a zanechává ji krásně svěží.
  119 Kč 99 Kč

  Nivea Men Sensitive Pro Ultra Calmingsprchový gel 500 ml

  Popis : Věděli jste, že i když je mužská pokožka tlustší a pevnější než ženská, je více náchylná na podráždění? Vyzkoušejte šetrné složení sprchového gelu pro muže Sensitive Pro, které je z 98 % biologicky rozložitelné. Najdete v něm například vitamín E, který pokožku okamžitě zklidňuje a hydratuje. 100% olej z konopných semen se zase postará o odstranění všech nečistot. Sprchový gel navíc pečuje i o přírodu, složení je totiž bez mikroplastů a 97 % obalu je z recyklovaného materiálu. Dopřejte svému tělu komplexní péči s jediným produktem, který se postará o vaši pokožku, tvář i vlasy! Už žádná podrážděná pokožka, jen svěží pocit a mužná vůně po celý den. Vyzkoušejte: NIVEA Sprchový gel pro muže Sensitive Pro.
  119 Kč 99 Kč

  Nivea Men Sensitive sprchový gel 250 ml

  Popis : Pečujte správně o svou citlivou pokožku a vyhněte se dalšímu podráždění! Soustřeďte se na péči, která je určena přesně pro vás. Zvolte šetrné složení s výtažky z bambusu, které jemně čistí a zároveň zklidňuje. Odměnou vám bude okamžitý pocit úlevy a také zdravá a klidná pokožka bez zarudlých míst. Vyzkoušejte: NIVEA Sprchový gel pro muže Sensitve.
  69 Kč 59 Kč

  Nivea Men Silver Protect sprchový gel 250 ml

  Popis : Zbavte se zápachu potu a buďte svěží celý den. Obrňte se stříbrným štítem! Antibakteriální složení s ionty stříbra pomáhá chránit pokožku proti bakteriím, které způsobují nepříjemný tělesný pach. Vsaďte na jistotu a užijte si osvěžení a příval energie. Spolehněte se na ochranu před zápachem při sportu i práci v kanceláři: NIVEA Sprchový gel pro muže Silver Protect.
  69 Kč 59 Kč

  Nivea Men Sport sprchový gel 500 ml

  Popis : Vychutnejte si po náročném sportovním výkonu sprchu, která vás opět postaví na nohy. Složení s minerály a svěží citrusová vůně vám do žil vženou další dávku energie. Pečujte o sebe a dopřejte si dlouhotrvající pocit svěžesti. I po sportu můžete být plný energie a příjemně vonět: NIVEA Sprchový gel pro muže Sport.
  119 Kč 99 Kč