Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  Astrid Rose Premium 65+ posilující a remodelující denní krém OF15 50 ml

  Popis : ASTRID ROSE PREMIUM Posilující a remodelující denní krém byl vyvinutý speciálně pro potřeby velmi zralé pleti. Toto jedinečné složení, skládající se z inovativního komplexu 3 růží, ceramidů a peptidů, účinně hydratuje, zlepšuje elasticitu a zvýrazňuje kontury obličeje, takže vaše pleť vypadá viditelně revitalizovaná, pevnější a silnější.
  249 Kč
  i h
  dodací lhůta : Skladem na prodejně
  Aplikujte každý den na důkladně vyčištěný obličej, krk a dekolt. Vyhněte se okolí očí. Pro lepší výsledky doporučujeme používat v kombinaci s Astrid ROSE PREMIUM Posilujícím a remodelujúcím nočním krémem.
  Zákazníci zde také zakoupili...

  Astrid Rose Premium 65+ posilující a remodelující noční krém 50 ml

  Popis : ASTRID ROSE PREMIUM Posilující a remodelující noční krém byl vyvinutý speciálně pro potřeby velmi zralé pleti. Toto jedinečné složení, skládající se z inovativního komplexu 3 růží, ceramidů a peptidů, účinně hydratuje, zlepšuje elasticitu a zvýrazňuje kontury obličeje, takže vaše pleť vypadá viditelně revitalizovaná, pevnější a silnější.
  249 Kč

  Corega Antibakteriální čistící tablety 30 ks

  Popis : Čisticí tablety Corega jsou určeny k čištění celkových zubních náhrad a částečných, snímatelných náhrad.
  89 Kč

  Nivea Q10 Power Zpevňující oční krém proti vráskám 15ml

  Popis : Viditelně redukuje vrásky a pomáhá předcházet vzniku nových. Minimalizuje tmavé kruhy pod očima a znatelně zpevňuje pleť kolem očí. Při pravidelném používání zvyšuje množství pleti vlastního koenzymu Q10.
  179 Kč

  Dove Go Fresh Fresh Touch toaletní mýdlo Okurka & Zelený čaj 90 g

  Popis : Všichni známe pozitivní účinky zeleného čaje na pokožku a osvěžující vlastnosti okurky, proč tedy nedopřát naší pokožce stejný zážitek? Krémová tableta Dove Go Fresh Okurka a zelený čaj je spojením osvěžující vůně okurky a zeleného čaje, jemných čisticích složek a ¼ hydratačního krému, díky kterým si budete moci vychutnat viditelně i citelně jemnější, hladší a zdravější pokožku.
  26 Kč