Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  autokosmetika

  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Regum ochranný prostředek k ošetření pryžových výrobků 200 ml

  Popis : Ochranný a konzervační prostředek k ošetření pryžových výrobků, je určen pro výrobky vystavené slunci, mrazu a vlhkosti. Zabraňuje oxidaci a stárnutí pryže, prodlužuje životnost pryžových výrobků, obnovuje elastičnost, pružnost a soudržnost.
  89 Kč 69 Kč

  Silichrom Ex leštící pasta na chromové součásti 120 g

  Popis : Druchema Silichrom Ex umožňuje účinně vyčistit a vyleštit zoxidované, korozí poškozené chromové a kovové části automobilů i motocyklů. Dodává jim brilantní lesk a zanechává konzervační film, který spolehlivě chrání před nepříznivými vlivy atmosféry. Může se použít i na kola, nárazníky, nářadí a další předměty s chromovaným, niklovaným povrchem z nerezové oceli, hliníku, mosazi apod. Je nevhodný pro pokované plasty.
  89 Kč 79 Kč

  Silichrom na čištění a leštění kovů 90 g

  Popis : Silichrom umožňuje účinně vyčistit a vyleštit zašlé povrchy kovových předmětů chromovaných, niklovaných, z nerezu, hliníku, mosazi apod. Zanechává konzervační film, který chrání ošetřené plochy proti nepříznivým vlivům atmosféry.
  69 Kč 59 Kč

  Spokar pravá přírodní jelenice 20 dm²

  Popis : Vhodná na čištění a sušení automobilů, ale také do domácnosti. Jelenice vhodné k čištění skel, zrcátek, na lakované, chromových povrchů.
  499 Kč 399 Kč

  Tempo čisticí leštěnka na staré laky 120 g

  Vosková pasta na čištění, leštění a konzervaci starších autolaků

  99 Kč 89 Kč