Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  BARTON TRADING s.r.o.

  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Abella nůžky manikúrní na nehty zahnuté 852

  Popis : Abella nůžky manikúrní zahnuté vzor 852 - zahnuté manikúrní nůžky z nerezové oceli. Nůžky jsou vyrobené z nerez oceli vysoké třídy zajišťující dlouhotrvající pevnost s vynikajícími řeznými schopnostmi. Při kombinaci těchto vlastností zůstávají řezné čepele ostré po dlouhou dobu.
  59 Kč

  Abella nůžky manikúrní rovné

  Popis : Abella nůžky manikúrní rovné vzor 851: Manikúrní nehtové nůžky - rovné z nerezové oceli. Nůžky jsou vyrobené z nerez oceli vysoké třídy zajišťující dlouhotrvající pevnost s vynikajícími řeznými schopnostmi. Při kombinaci těchto vlastností zůstávají řezné čepele ostré po dlouhou dobu. Manikúrní nůžky - rovné.Vysoce kvalitní nerez ocel.Dlouhotrvající pevnost a ostrost. UPOZORNĚNÍ:Uchovejte mimo dosah malých dětí. Nenechávejte ve vlhkém prostředí. ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ:Obal je možné recyklovat. Neodhazujte do volné přírody
  59 Kč

  Abella nůžky manikúrní zahnuté 858

  Popis : Manikúrní nehtové nůžky - zahnuté z nerezové oceli. Nůžky jsou vyrobené z nerez oceli vysoké třídy zajišťující dlouhotrvající pevnost s vynikajícími řeznými schopnostmi. Při kombinaci těchto vlastností zůstávají řezné čepele ostré po dlouhou dobu.
  59 Kč

  Kleště na nehty

  Popis : Speciální kleště na nehty z chirurgické oceli pro dokonalý tvar vašich nehtů od značky: Abella. Vynikající řezné schopnosti, čepele zůstávají ostré po dlouhou dobu.
  169 Kč