Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  BALbio čistič jezírek 100 g

  Výrobce: Druchema
  Popis : Balbio, čistič jezírek, jedná se opět o bakteriální přípravek, který díky svému obsahu likviduje organický sediment na dně jezírka a zároveň také organické nečistoty ve vodním sloupci. Pod organickými nečistotami v jezírku si můžeme představit spad listí z okolní vegetace, uhynulé části vodních rostlin, nebo také exkrementy vodních živočichů. Tyto nečistoty podléhají hnilobným procesům, při kterých se uvolňují živiny pro řasy. Přípravek BalBio – čistič jezírek tak svou činností zabrání přísunu živin řasám a zajistí tak jejich úhyn, přičemž následně mikroorganismy zlikvidují i tento organický odpad.
  139 Kč
  i h
  dodací lhůta : Skladem na prodejně

  Pravidelnou aplikací tak zajistíme krásně čisté a průzračné jezírko či  rybník. U tohoto přípravku se opět, stejně jako u přípravku do septiků, setkáváme s představou, že nám jezírko na zimu zamrzne a proto není třeba vodu nikterak ošetřovat. Opak je pravdou. Většina jezírek, ve kterých lidé chovají rybičky, jsou dostatečně hlubokých na to, aby voda v zimě nezamrzla úplně. V  tomto případě velice doporučujeme aplikaci tohoto přípravku i v zimním období, kdy je voda nejvíce zatížena organickými nečistotami ze spadu z okolní vegetace.

  Mikroorganismy ve vodě, jejíž teplota se pohybuje okolo 4 °C pracují sice pomaleji, ale jsou schopny v zimním období likvidovat nečistoty nastřádané z  podzimního období. Díky svému složení neškodí vodním živočichům ani rostlinám.

  Zákazníci zde také zakoupili...

  Tip line Čistící vlhčené ubrousky s antibakteriálními přísadami 60 ks

  Vlhčené čistící ubrousky na ruce a tvář

  Perfektní pro jemné čištění malých ručiček a tvářiček

  Ideální pro cestování

  29 Kč

  Tesori d'Oriente Muschino Bianco aviváž 38PD 760 ml

  Popis : Koncentrovaná avivář s omamnou a intenzivní vůní Tesori d´Oriente zahalí vaše prádlo a oděvy do smyslného objetí a zanechá je krásně parfémované a měkké. Silně pižmová, jantarová a harmonická vůně bílého mošusu, obohacená o vzácné mikrokapsle parfému zanechají vaše prádlo měkké a dlouhodobě voňavé.
  69 Kč

  Maitre Truffout Grazioso Selection Italian Style 200 g

  Popis : Mix plněných hořkých a mléčných čokoládových tyčinek s náplní s různými příchutěmi (amaretto, capussino, tiramisu, espresso).
  59 Kč

  kartáč koupelnový

  Popis : Kartáčování příznivě účinkuje na krevní oběh a nervový systém, kartáč s dlouho rukojetí je vhodný zejména na mytí zad.
  79 Kč