Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  Bispol Aura Chocolate - Orange 170 g

  Popis : Vonná svíčka ve skle s prodlouženou dobou hoření a velice příjemnou vůní, která provoní celý byt či dům. Tato vůně se uvolňuje po celou dobu hoření svíčky a navodí příjemnou atmosféru, pocit klidu a pohody. Svíčka je vkusně laděna do třech barevných odstínů, což z ní dělá decentní moderní dekoraci či milý dárek. Svíčka jako dárek, vždycky potěší.
  59 Kč
  i h
  dodací lhůta : Skladem na prodejně
  • Výška: 8 cm.
  • Průměr: 8 cm.
  • Doba hoření: 32 hodin.
  • Váha parafínu 170 g.
  • Váha celková se sklem cca 500 g.

  Należy zostawiać przynajmniej 10 cm odstępu pomiędzy palącymi się świecami. Nie wrzucaj zapałek ani innych zanieczyszczeń do roztopionej parafiny aby uniknąć zapalenia. Nie przenosić zapalonej świecy. Nie należy używać płynu do gaszenia świecy. Nie dotykać, może być gorące. Produkt nie jest przeznaczony do mycia w zmywarce. Po użyciu należy wywietrzyć pomieszczenie. Należy unikać bezpośredniego wdychania dymu.

  Nie należy pozostawiać palącej się świecy bez kontroli.Świece palić poza zasięgiem dzieci i zwierząt.Należy używać podstawki do świec.Nie należy palić świec w pobliżu materiałów łatwopalnych.Nie umieszczać świec w pobliżu źródła ciepła.Nie umieszczać świec w przeciągu.Świece należy palić w pozycji pionowej.Przyciąć knot na około 1 cm przed zapaleniem.Ostrzeżenie!
  Zákazníci zde také zakoupili...

  Mentos Gum Watermelon 30 g

  15ks dražé 100g = 76,53 Kč
  20 Kč

  Domestos ZERO Blue na vodní kámen 750 ml

  Popis : Domestos Zero Ocean dokonale vyčistí vaši toaletu a spolehlivě ji zbaví vodního kamene. Zanechává příjemnou a svěží vůni. Díky hustému složení snadno přilne k povrchu toaletní mísy, kde bez nežádoucího stékání vydrží působit dlouhou dobu, a to dokonce i v oblasti pod vodní hladinou.
  59 Kč

  Bispol Aura Vanilla Cupcake 170 g

  Popis : Vonná svíčka ve skle s prodlouženou dobou hoření a velice příjemnou vůní, která provoní celý byt či dům. Tato vůně se uvolňuje po celou dobu hoření svíčky a navodí příjemnou atmosféru, pocit klidu a pohody. Svíčka je vkusně laděna do třech barevných odstínů, což z ní dělá decentní moderní dekoraci či milý dárek.
  59 Kč

  Linteo papírové kapesníky box 200 ks

  Popis : Jemné bílé dvouvrstvé papírové kapesníky Linteo vám zaručí vysokou jemnost, měkkost a pevnost.
  39 Kč