Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  Cif koupelna Ultrafast čistící prostředek 750 ml

  Výrobce: Henkel
  Popis : Cif Ultrafast Koupelna čisticí sprej je dokonalý pomocník při úklidu vaši koupelny. Ať už potřebujete vyčistit umyvadlo, vanu, sprchový kout nebo dlaždice, Cif Ultrafast koupelna díky speciálnímu složení snadno a rychle odstraňuje vodní kámen a běžné nečistoty v koupelně a přitom zanechává povrchy zářivé a bez nepříjemného zápachu.
  79 Kč
  i h
  dodací lhůta : Skladem na prodejně

  Vlastnosti Cif koupelna:

  • s rozprašovačem
  • nové složení
  • na  umyvadlo, vanu, sprchový kout nebo dlaždice
  • snadno a rychle odstraňuje vodní kámen
  • zanechává povrchy zářivé
  • odstraňuje zápach
  • láhev je vyrobena z 50% z recyklovaných plastů

  Návod k použití k Cif koupelna:

  Nastříkejte na čištěný povrch. Nechte 1 minutu působit a poté setřete. Není třeba drhnout. Pro odstranění velmi odolné špíny postup opakujte. Před použitím si vždy pečlivě přečtěte návod k použití, údaje na obalu a připojené informace o  přípravku. Po použití si vždy důkladně opláchněte ruce. Nepoužívejte na mramor, přírodní kámen, starý smalt, mosaz a zlaté kohoutky. Před použitím na lakované povrchy vyzkoušejte nejprve na malé nenápadné ploše.

  Složení Cif koupelna:

  Méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky, parfum, sodium benzoate, limonene, linalool.

  Zákazníci zde také zakoupili...

  Larrin čistič koupelny 500 ml

  Popis : Larrin čistič koupelny s rozprašovačem 500ml. Moderní a účinný přípravek pro koupelny i WC. Bez námahy odstraňuje nečistoty včetně skvrn od vodního kamene. Zanechává na čištěném povrchu zářivý lesk a intenzivní svěží vůni. Obsahuje neutralizátor, který eliminuje případné nežádoucí pachy.
  69 Kč

  Larrin čistič sprchových koutů 500 ml

  Popis : Larrin čistič sprchových koutů s rozprašovačem 500 ml je vysoce účinný prostředek pro každodenní údržbu sanitárního zaízení, skleněných i plastových sprchových koutů.
  69 Kč