Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  Jelen tekutý písek do koupelny a kuchyně Levandule 500 ml

  Výrobce: Unilever
  Popis : Drhnout tu nejurputnější špínu u potoka pískem vždy fungovalo. Abyste už k potoku nemuseli, připravil Jelen tento tekutý písek, který si hravě poradí s každou nečistotou, mastnotou i vodním kamenem.
  49 Kč
  i h
  dodací lhůta : Skladem na prodejně

  Použití Jelen tekutý písek:

  Na hadřík nebo čištěný povrch nalijte potřebné množství prostředku a  mechanickým způsobem odstraňte nečistotu a opláchněte.

  Složení Jelen Levandule tekutý písek:

  Méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky, dále parfém, chloromethylisothiazolinone, methylisothiazilinone.

  ky

  Signální slovo: Varování

  Obsah nebezpečných látek

  EUH208 Obsahuje 1,2-benzisothiazol-3(2H)-on, d-limonen. Může vyvolat alergickou reakci.

  EUH208Obsahuje (viz nebezpečné látky). Může vyvolat alergickou reakci.
  H315Dráždí kůži.
  H319Způsobuje vážné podráždění očí.
  P102Uchovávejte mimo dosah dětí.
  P302PŘI STYKU S KŮŽÍ:
  P302+P352PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla
  P305+P351+P338PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.
  P332+P313Při podráždění kůže: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.
  P337+P313Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.
  Zákazníci zde také zakoupili...

  Lovela na Barevné prádlo 4,5 l 50 dávek

  Popis : Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života. Oceňují je však i lidé, kteří díky své citlivé pokožce bojují s alergií nebo kteří problémům spojeným s alergií chtějí předcházet. Hypoalergenní složení pracích prostředků Lovela zaručuje, že k podráždění citlivé pokožky nedochází. Tuto vlastnost ocení nejen vysoce senzitivní jedinci, ale především maminky, které pro svá miminka chtějí jen to nejlepší.
  349 Kč

  Always Duo Ultra Night 14 ks

  Popis : Nespokojte se s ničím jiným než s 3násobnou ochranou: Hygienické vložky Always Ultra Day & Night (velikost 3) s křidélky využívají nejnovější technologie a jsou multifunkční s 3 ochrannými prvky pro den i noc. Systém InstantDry absorbuje tekutinu během několika sekund a odvádí vlhkost od pokožky.
  79 Kč

  Always Ultra Secure Night Duopack 12 ks

  Popis :Super absorpční jádro s technologií InstantDry absorbuje tekutinu během několika sekund a udržuje ji mimo kontakt s pokožkou, technologie neutralizace zápachu zachycuje zápach, takže máte v průběhu menstruace pocit svěžesti a čistoty, technologie Flex&Fit zajišťuje, aby hygienické vložky zůstaly na místě a pohybovaly se spolu s vámi, technologie SecureGuard pro ještě lepší ochranu s gelem uzamykajícím tekutinu uvnitř vložky. Hygienické vložky Always jsou dermatologicky testované na šetrnost k pokožce. Křidélka pomáhají udržet hygienickou vložku na místě, čímž zajišťují pohodlnou a bezpečnou ochranu po celou noc.
  79 Kč

  Elmex dětská zubní pasta 0-6 let 50 ml

  Popis : Elmex Dětská zubní pasta je ideální pro všechny malé děti, a to od prvního zoubku až do 6 let. Zajišťuje jemnou a přesto kvalitní péči o mléčný chrup. Obsahuje snížené množství fluoridu, aby se zabránilo nežádoucí fluoróze zubní skloviny.
  79 Kč