Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  Colgate natural extracts zubní pasta Aloe Vera 75 ml

  Popis : Colgate zubní pasta Natural Extracts Aloe Vera je osvěžující zubní pasta s 97 % složek přírodního původu. Zubní pasta s pečlivě vybranými minerály a přírodními výtažky poskytuje ochranu ústní dutiny.
  25 Kč
  i h
  dodací lhůta : Skladem na prodejně

  Díky osvěžující mátové příchuti a výtažkům z Aloe bude každé čištění zubů ještě příjemnější. Pociťte příval osvěžení se zubní pastou od značky Colgate navrženou speciálně tak, abyste se při každém čištění zubů usmívali ještě více.

  Zákazníci zde také zakoupili...

  Always Classic Normal 10 ks

  Popis : Absorpční jádro dámských vložek Always obsahuje speciální materiál, který rychle absorbuje a uzamkne tekutinu uvnitř vložky. Vložky Always obsahují technologii neutralizující zápach, která má jemnou a příjemnou vůni.
  29 Kč

  Air Wick Pure Maui mangové šplíchnutí osvěžovač vzduchu 250 ml

  Popis : Air Wick Spray osvěžovač vzduchu vám do vašeho domova přinese zcela novou vůní sladkých plodů manga pocházející z Havajského ostrova Maui. Vůně pochází z edice Beach Escapes.Produkty z řady Air Wick zajistí, aby váš domov voněl vždy příjemně. Sprej pro eliminaci nepříjemných pachů s vůní sladkých plodů manga z ostrova Maui vás přenese do tropického ráje.
  79 Kč