Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  Denim Gold sprchový gel pro muže 400 ml

  Výrobce: Conter s.r.l.
  Popis : Vůně DENIM Gold na Vás zanechá jedinečnou vůni. Budete se cítit svěží a přirozený. S touto vůní Vás nemůže nic překvapit.
  59 Kč
  i h
  dodací lhůta : Skladem na prodejně
  Zákazníci zde také zakoupili...

  Odol Fluorid zubní pasta 100 ml

  Popis : Zubní pasta Odol Fluorid je vhodná pro klinicky ověřenou fluoridovou prevenci zubního kazu. Fluorid je důležitý pro silné a zdravé zuby a aktivně posiluje zubní sklovinu.
  29 Kč

  Tento Strong 3vrstvé kuchyňské papírové utěrky 2 × 17 m 2 rol

  Tento : Tento Strong je extra silná 3vrstvá papírová utěrka, která si poradí i s těmi nejhůře odstranitelnými skvrnami ve vaší domácnosti.
  46 Kč

  Signal Herbal Fresh zubní pasta 75 ml

  Popis : Dlouhotrvajcí svěžest. Zubní pasta Signal Family Herbal Fresh obsahuje bohatou směs přírodních výtažků, mezi kterými jsou máta, šalvěj, myrha a eukalyptus, známé pro jejich osvěžující vlastnosti. Aktivně bojuje proti nepříjemnému dechu a zanechává v ústech dlouhotrvající pocit svěžesti. Silnější zuby chráněné proti zubnímu kazu. Signal Family Herbal Fresh pomáhá doplňovat zubům fluor a vápník, nejdůležitější prvky pro udržení silných zubů.
  29 Kč

  Taft Ultimate lak na vlasy s maximální fixací s efektem lesku 250 ml

  Popis : Lak na vlasy Taft Ultimate je doposud nejsilnější fixace od Taftu s efektem lesku tekutých krystalů. Již více než 50 let laky na vlasy Taft znamenají perfektní fixaci a od roku 2006 navíc podstatně příjemnější pocit z vlasů za každého počasí, po celý den. Proto jsou produkty Taft opravdovou klasikou na stylingovém trhu.
  99 Kč