Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  Detecha Ekoban barva na beton šedá 15 kg

  Popis : Vodou ředitelná barva na beton a jiné savé materiály s mírnou mechanickou zátěží. Nátěr je pružný s velmi dobrou přilnavostí k podkladu. Odolává vodě a je paropropustný. Produkt s výborným poměrem kvality a ceny. Vlastnosti: Pružnost a velmi dobrá přilnavost. Odolnost vodě. Paropropustnost. Rychlé zasychání, jednoduchá aplikace a údržba. Ochranné a protiprašné vlastnosti. Použití: Nátěry betonu, betonových ploch, zejména betonových podlah, svislých stěn a dalších savých materiálů zatěžovaných mírnou mechanickou zátěží v interiéru. Dále dřeva, dřevotřískových a dřevovláknitých desek. Použitím na nesavé a kletované betony, keramickou dlažbu a na betony upravené stěrkovými vyrovnávacími hmotami se snižuje přilnavost a mechanická odolnost nátěrového filmu. Nedoporučujeme používat v trvale vlhkých prostorách a v místech, kde je třeba podlahy čistit abrazivními prostředky a strojovým mytím. Není určen pro nátěry přicházející do přímého styku s poživatinami, krmivy, pitnou vodou, pro nátěry dětského nábytku, hraček.
  1799 Kč
  i h

  Vlastnosti:

      Pružnost a velmi dobrá přilnavost.
      Odolnost vodě.
      Paropropustnost.
      Rychlé zasychání, jednoduchá aplikace a údržba.
      Ochranné a protiprašné vlastnosti.

  Použití:
  Nátěry betonu, betonových ploch, zejména  betonových podlah, svislých stěn a dalších savých materiálů zatěžovaných mírnou mechanickou zátěží v interiéru. Dále dřeva, dřevotřískových a dřevovláknitých desek. Použitím na nesavé a kletované betony, keramickou dlažbu a na betony upravené stěrkovými vyrovnávacími hmotami se snižuje přilnavost a mechanická odolnost nátěrového filmu.

  Nedoporučujeme používat v trvale vlhkých prostorách a v místech, kde je třeba podlahy čistit abrazivními prostředky a strojovým mytím. Není určen pro nátěry přicházející do přímého styku s poživatinami, krmivy, pitnou vodou, pro nátěry dětského nábytku, hraček.Upozornění:

  První penetrační nátěr provádějte Ekobanem zředěným 1:5 – 1:15 dle savosti podkladu. Ředění provádějte postupně za stálého míchání.

  Vydatnost:
  Vydatnost na jednu vrstvu je 5,5 - 7 m² z  1 kg nátěrové hmoty a je ovlivněna kvalitou podkladu a technikou nanášení.

  P102Uchovávejte mimo dosah dětí.
  P261Zamezte vdechování prachu/dýmu/plynu/mlhy/par/aerosolů.
  P273Zabraňte uvolnění do životního prostředí.
  P501Odstraňte obsah/obal dle instrukcí na výrobku.