Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  Dětské

  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Elmex dětská zubní pasta 0-6 let 50 ml

  Popis : Elmex Dětská zubní pasta je ideální pro všechny malé děti, a to od prvního zoubku až do 6 let. Zajišťuje jemnou a přesto kvalitní péči o mléčný chrup. Obsahuje snížené množství fluoridu, aby se zabránilo nežádoucí fluoróze zubní skloviny.
  69 Kč

  Elmex Junior zubní pasta 75 ml

  Popis : Účinná ochrana před zubním kazem pro nově prořezávající se stálé zuby. Zubní pasta elmex Junior je speciálně vyvinuta pro potřeby nově prořezávajících se stálých zubů. Díky věkově přizpůsobenému obsahu fluoridu (1400 ppm) nabízí účinnou ochranu před zubním kazem u nově prořezávajících se zubů a svou příjemnou příchutí motivuje děti k pravidelnému čištění zubů.
  79 Kč

  Lacalut Junior 6+ let zubní pasta 55ml

  Popis : Lacalut junior caries & sugar acid protect. 6+ let 55 ml Zubní pasta s mátovo-jablečnou příchutí byla vyvinuta pro potřeby dětí. Speciálně čistící tělíska odstraňují bakteriální zubní povlak - hlavní příčinu kazů a onemocnění dásní.
  69 Kč

  Lacalut Kids 2-6 let zubní pasta 55ml

  Popis : Medicinálně vyvinutá LACALUT dětská zubní pasta chrání citlivé mléčné zuby před kazy pomocí aminfluoridu (1000 ppm). Šetrně čistí a odstraňuje povlaky ze zubů. Vitaminy A a E přispívají k ochraně sliznice dutiny ústní. Neobsahuje cukr a má příjemnou mátovou příchuť.
  69 Kč

  Odol Junior dětská zubní pasta 6-12 roků 50 ml

  Popis : Odol zubní pasta Junior s fluoridem je speciálně navržena zubními lékaři pro děti ve věku 6-12 let. Má svěží mátovou příchuť a obsahuje 95 % složek přírodního původu.
  49 Kč

  Odol Perlička krteček zubní pasta 50 ml

  Popis : Zubní pasta Odol Perlička modrá je určena pro děti od 0 let. Je speciálně vyvinuta pro mléčné zoubky a díky obsahu fluoridu napomáhá předcházet zubnímu kazu.
  29 Kč

  Odol Perlička zubní pasta 50 ml

  Popis : Zubní pasta Odol Perlička růžová je určena pro děti od 2 let. Je speciálně vyvinuta pro mléčné zoubky a díky obsahu fluoridu napomáhá předcházet zubnímu kazu.
  29 Kč