Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  Devoskyt hrubost 2 stěrková hmota do interiéru 5 kg

  Popis : Devoskyt vnitřní stěrka je určen k povrchovým úpravám stěn a stropů v interiérech. Je připravena k okamžitému použití. Devoskyt je vynikající podklad pro malování, tapetování a veškeré dekorační techniky. Ve spojení s Mikrosem 3A (obdoba perlinky) snížíte spotřebu Devoskytu a značně omezíte možné mikrotrhliny. Vznikne tzv. „škrábatelný povrch“. Tento systém se s úspěchem využívá v zahraničí i na sádrokartonech.
  159 Kč
  i h
  dodací lhůta : Skladem na prodejně
  • Připraveno k okamžitému použití
  • Snadná zpracovatelnost
  • Dokonaly hladký povrch
  • Po proschnutí nanesené vrstvy lze aplikovat další vrstvu
  • Nižší zachytávání prachu
  • Sjednocení savosti podkladu
  • Úspora nátěrových hmot a lepidel při následných povrchových úpravách
  • Vyšší barevná stálost nátěrů
  • Není samosprašující
  • Snadná opravitelnost

  Vhodné podklady:
  beton, pórobeton, ytong, jádrová omítka, štuková omítka, staré omítky, sádrokárton, OSB desky,...

  Vhodné povrchové úpravy:
  všechny malířské techniky, stříkané tapety, papírové tapety, tapety ze skelných vláken, dekorační techniky, nástřikové hmoty, úmělé mramory, textilní a vinylové tapety

  Spotřeba:
  1 – 2,5 kg/m²

  Ředění:
  k okamžitému použití

  Plnivo:
  jemně mletý vápenec

  Aplikace:
  Devoskyt č.1 nanášíme od 0,5 - 1 mm, Devoskyt č. 2 od 0,5 - 4 mm, Devoskyt č. 7 od 0,5 - 4 mm. Pro dobré vyrovnání podkladu doporučujeme raději více slabších vrstev, než jednu silnou. Po úplném zaschnutím, , které je závislé na síle vrstvy, teplotě, relativní vlhkosti a  savosti podkladu, lze povrchové nerovnosti vzniklé při stěrkování vyhladit navlhčenou houbou nebo je možné povrch přebrousit smirkovým papírem č. 80 - 120. Vzhledem k jednotné savosti a dokonalé hladkosti Devoskytu se sníží spotřeba finálních materiálů. Záruční lhůta 24 měsíců v neotevřeném původním obalu.

  Zákazníci zde také zakoupili...

  Spokar 81264 plochý štětec č. 0,75

  Popis : Vhodné pro všechny druhy nátěrových hmot. Plastové držadlo pootočené vůči hlavě štětce pro lepší uchopení, zakončení držadla ve formě špachtle - stěrky, čistá štětina. Vlákna směs štětiny a dutých syntetických vláken.
  33 Kč

  Spokar Profi zárohák plochý štětec č.1

  Popis : Zároháky a ploché štětce s dlouhým držadlem jsou určeny pro práci na špatně přístupných místech. Vhodné pro všechny druhy nátěrových hmot. Vynikající příjem barvy, naprosto rovnoměrný přenos barvy na povrch. Dlouhá životnost, snadné čištění. Skvělý výsledný povrch.
  49 Kč