Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  DressBand lepicí pás na šatní moly 1 kus

  Výrobce: TATRACHEMA
  Popis :DressBand je jednostranně lepicí feromonový prostředek k signalizaci výskytu šatních molů, který se skládá do tvaru trojúhelníku. Kombinace vnitřního lepicího povrchu a vábící látky (feromonu) v lapači zaručuje účinný monitoring samečků šatních molů druhu Tineola bisselliela. Postupná likvidace samečků zamezí reprodukci molů, a tím i napadení oděvů, kožichů a jiných textilií larvami šatního mola. Lapač lze zavěsit kamkoliv pomocí háčku či provázku, nebo položit do míst předpokládaného výskytu.
  23 Kč
  i h
  dodací lhůta : Skladem na prodejně
  • Feromonový lepový prostředek je po sejmutí ochranné folie okamžitě schopen přilákat šatní moly z širokého okruhu a je účinný po dobu až 3 měsíců. Při  zjištění zvýšeného výskytu použijte vhodný insekticid.

   Účinné látky:

   (E)-2-Octadecenal (E2-18AL), E2, Z13-Octadecadien-1-al (E2Z13-18AL).

  Zákazníci zde také zakoupili...

  Odol Herbal zubní pasta 75 ml

  Popis : Zubní pasta Odol Herbal obsahuje výtažky ze 6 bylin a to 2 druhy máty, majoránky, rozmarýnu, tymiánu a petržele. Pravidelné čištění zubů pastou Odol Herbal pomáhá udržet zdravé dásně.
  29 Kč

  Odol Classic zubní pasta 75 ml

  Popis : Zubní pasta Odol Classic při pravidelném čištění pomáhá účinně odstraňovat zubní plak, je šetrná k zubní sklovině a díky obsahu fluoridu pomáhá chránit před zubním kazem.
  29 Kč

  Savo proti plísním koupelna rozprašovač 500 ml

  Popis: Tekutý dezinfekční přípravek ve spreji účinně odstraňuje všechny druhy plísní a hub. Povrch vydezinfikuje a krásně vybělí. Přípravek je mírně parfemován. Můžete jej použít na různé povrchy: okraje umyvadla, silikonová těsnění, sprchové kouty, místa kolem vany.
  89 Kč

  Varta Superlife baterie AA 4 ks

  Popis : Zinko-chloridové tužkové baterie typu AA od známého výrobce Varta patří do řady Superlife. Ta je charakteristická nízkou spotřebou energie, a tím pádem disponuje dlouhou výdrží a nízkou spotřebou energie. Baterie je vhodná pro nástěnné hodiny, svítilny nebo dálkové ovladače.
  29 Kč