Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  DressBand lepicí pás na šatní moly 1 kus

  Výrobce: TATRACHEMA
  Popis :DressBand je jednostranně lepicí feromonový prostředek k signalizaci výskytu šatních molů, který se skládá do tvaru trojúhelníku. Kombinace vnitřního lepicího povrchu a vábící látky (feromonu) v lapači zaručuje účinný monitoring samečků šatních molů druhu Tineola bisselliela. Postupná likvidace samečků zamezí reprodukci molů, a tím i napadení oděvů, kožichů a jiných textilií larvami šatního mola. Lapač lze zavěsit kamkoliv pomocí háčku či provázku, nebo položit do míst předpokládaného výskytu.
  23 Kč
  i h
  dodací lhůta : Skladem na prodejně
  • Feromonový lepový prostředek je po sejmutí ochranné folie okamžitě schopen přilákat šatní moly z širokého okruhu a je účinný po dobu až 3 měsíců. Při  zjištění zvýšeného výskytu použijte vhodný insekticid.

   Účinné látky:

   (E)-2-Octadecenal (E2-18AL), E2, Z13-Octadecadien-1-al (E2Z13-18AL).

  Zákazníci zde také zakoupili...

  Savo proti plísním koupelna rozprašovač 500 ml

  Popis: Tekutý dezinfekční přípravek ve spreji účinně odstraňuje všechny druhy plísní a hub. Povrch vydezinfikuje a krásně vybělí. Přípravek je mírně parfemován. Můžete jej použít na různé povrchy: okraje umyvadla, silikonová těsnění, sprchové kouty, místa kolem vany.
  89 Kč

  Orion kuličky proti molům levandule 20 ks

  Popis : Balené kuličky Orion totální ochrana jsou insekticidní přípravky, které zabíjí šatní moly po dobu 4 měsíců, aniž by došlo k ušpinění oděvů nebo rukou
  69 Kč

  Biolit Lapač potravinových molů 3 ks

  Popis :Biolit lapač potravinových molů účinně ochrání potraviny před čtyřmi nejčastějšími druhy potravinových molů. Obsahuje kombinaci vnitřního lepícího povrchu a vábící látky (feromonu), která spolehlivě láká samečky potravinových molů. Ti zůstávají přilepeni na lepivé ploše.
  119 Kč