Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  HG čistič ledničky 500ml

  Popis : HG "higienický čistič lednic" je rychleschnoucím, svěže vonícím čistícím prostředkem ve spreji, který vyčistí vaši lednici rychle a hygienicky, a navíc nezanechává žádné stopy.
  119 Kč
  i h
  dodací lhůta : Skladem na prodejně

  Příprava a použití

  Návod k použití: Trysku vpředu otočte o čtvrtinu. Na povrch, který budete čistit, nastříkejte HG "hygienický čistič lednic" a čistým hadříkem setřete nečistoty. Poté povrch otřete do sucha. Úporné, zatvrdlé nečistoty postříkejte a čistič nechejte několik minut působit. Oplachování vodou po provedení čištění není nutné. Prostředek nestříkejte na potraviny nebo do ventilačních otvorů. Prostředek je vhodný i pro čištění vnějších stěn lednice. Po použití otočte trysku o čtvrtinu (OFF).

  Zákazníci zde také zakoupili...

  Q Power ubrousky proti zabarvení 12ks

  Popis : • Zachycují uvolněné barvy • Chrání zářivé barvy vláken • Bezpečné praní různých barev
  49 Kč

  Dove Beauty Cream Wash tekuté mýdlo náhradní náplň 500 ml

  Popis : DOVE mýdlo je svým složením šetrné k pokožce. Obsahuje ¼ hydratačního krému a pomáhá dodávat během mytí pokožce rukou výživu. Zanechá ruce jemné a hebké. Pečuje o vaši pokožku. Díky pečujícímu složení je vhodné pro každodenní použití. Pomáhá pokožce, aby zůstala jemná a hebká.
  59 Kč

  Duck Mint čistič WC 5v1 750 ml

  Popis : Duck tekutý čistič se svěží vůní máty je přípravek, který vyčistí WC mísu, odstraní vodní kámen a nečistoty, eliminuje zápach a osvěží. Praktické zakřivené hrdlo láhve snadno dosáhne pod obrubu WC mísy, kde se nejvíc vyskytují usazeniny a zanechává dlouhotrvající vůni.
  49 Kč

  Coccolino Blue Splash aviváž 1,7l 68PD

  Popis :Modré Coccolino Blue Splash má krásnou svěží vůni, která je mezi českými a slovenskými spotřebiteli nejvíce vyhledávaná. Díky koncentrovanému složení stačí použít menší množství aviváže.
  99 Kč