Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  Power Spray Jar do myčky 3v1 500 ml

  Výrobce: Procter - Gamble
  Popis :Revoluční víceúčelový sprej 3v1 působí na 100 % každodenní mastnoty na nádobí a v kuchyni před samotným mytím, abyste mohli dosáhnout čistoty a lesku bez námahy. Jeho používání je snadné a zábavné. A navíc vám pomáhá šetřit vodou.
  79 Kč
  i h
  dodací lhůta : Skladem na prodejně

  Revoluční víceúčelový sprej 3v1 působí na 100 % každodenní mastnoty na nádobí a v kuchyni před samotným mytím, abyste mohli dosáhnout čistoty a lesku bez námahy. Jeho používání je snadné a zábavné. A navíc vám pomáhá šetřit vodou.
  Jar Power Spray, jedno řešení na mastnotu před mytím nádobí v myčce, před ručním mytím nádobí a dokonce na kuchyňské povrchy.

  Bezpečnostní upozornění
  GHS07 - dráždivé látky GHS07 - dráždivé látky

  Signální slovo: Varování

  H319Způsobuje vážné podráždění očí.
  P102Uchovávejte mimo dosah dětí.
  P260Nevdechujte prach/dým/plyn/mlhu/páry/aerosoly.
  P305+P351PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně oplachujte vodou.
  P501Odstraňte obsah/obal dle instrukcí na výrobku.

  .
  Zákazníci zde také zakoupili...

  Always Ultra Secure Night Duopack 12 ks

  Popis :Super absorpční jádro s technologií InstantDry absorbuje tekutinu během několika sekund a udržuje ji mimo kontakt s pokožkou, technologie neutralizace zápachu zachycuje zápach, takže máte v průběhu menstruace pocit svěžesti a čistoty, technologie Flex&Fit zajišťuje, aby hygienické vložky zůstaly na místě a pohybovaly se spolu s vámi, technologie SecureGuard pro ještě lepší ochranu s gelem uzamykajícím tekutinu uvnitř vložky. Hygienické vložky Always jsou dermatologicky testované na šetrnost k pokožce. Křidélka pomáhají udržet hygienickou vložku na místě, čímž zajišťují pohodlnou a bezpečnou ochranu po celou noc.
  79 Kč

  Always Ultra Secure Extra Night 10 ks

  Popis :S hygienickými vložkami ALWAYS Ultra Secure Night Extra (velikost 5) s křidélky nemusíte dělat kompromisy a smiřovat se s přerušovaným spánkem. Mají 3 ochranné prvky, takže se nemusíte v noci probouzet a kontrolovat, jestli vložka neprotéká nebo nepotřebuje vyměnit. O 9 % větší přední část a o 85 % větší zadní část* zajišťuje spolu s technologií LeakGuard kompletní ochranu, takže během noci zabraňuje protečení.
  79 Kč

  Somat čistič myčky tablety 3 x 19 g

  Popis : Somat čistič myčky nádobí je první a jediný čistící prostředek, který můžete používat během mycího cyklu. Jednoduše ho položte na dno myčky naplněné nádobím.
  89 Kč

  Cif Nerez čistič 500 ml

  Popis : Cif Nerez čisticí sprej odstraňuje mastnotu, skvrny od vody a ostatní nečistoty a zabezpečuje tak péči o čištěné povrchy. Čištěné povrchy zanechává zářivě lesklé. Stačí nastříkat, setřít a je to hotové! Praktická láhev s rozprašovačem Vám navíc skvěle padne do ruky!
  69 Kč