Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  Lacalut aktiv zubní pasta 75 ml + ústní voda 50ml

  Popis : Lacalut Aktiv zubní pasta + ústní voda 50 ml k ochraně proti parodontóze a při krvácení dásní, stahuje a zpevňuje dásně, vytvrzuje zubní sklovinu.
  Stará cena: 99 Kč
  69 Kč
  i h
  dodací lhůta : Skladem na prodejně

  Zubní pasta Lacalut aktiv je prostředkem, sloužícím k prevenci před parodontózou a má výrazné stahujicí účinky. Účinnou látkou je aluminium laktát, který vykazuje výrazné adstringentní (stahujicí) účinky. Posiluje parodont a zastavuje krvácení dásní. Přítomné složky alantoin a bisabolol zabezpečují protizánětlivý účinek. Přítomné fluoridy (1 360 ppm fluoru) zpevňují zubní sklovinu a chrání ji před vznikem zubního kazu. Obsažený chlorhexidin, nejúčinnější látka v boji proti zubnímu plaku, rozrušuje zubní povlak a zabraňuje jeho zpětnému usazování na sklovině. Účinnost zubní pasty zvyšuje Lacalut aktiv ústní voda a Lacalut aktiv zubní kartáček.

  Parodontitida je zánětlivé onemocnění dásní, které se velmi pomalu vyvíjí. První příznaky zánětlivého onemocnění parodontu jsou ústup dásní, krvácení dásní a záněty, které jsou způsobeny bakteriálním zubním povlakem, který svými odpadovými látkami, tzv. toxiny, poškozuje okolní tkáň. Nenechte to dojít tak daleko! Pravidelné používání Lacalut aktiv zubní pasta, potažmo celý Lacalut aktiv systém, může bránit vývoji parodontitidy.

  Zubní pasta slouží speciálně k prevenci proti parodontitidě a krvácení dásní. Speciální čisticí látky doplněné dezinfekčním chlorhexidinem, který rozrušuje plak a usmrcuje baktérie, odstraňují bakteriální povlak.

  Účinnou látkou je aluminium laktát, který vykazuje výrazné adstringentní (stahujicí) účinky.

  Zákazníci zde také zakoupili...