Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  Q-Power Na sklokeramické desky 250 ml

  Výrobce: STYL
  Popis : Čistič vhodný na varné sklokeramické a indukční desky. Odstraňuje mastonotu a připálené nečistoty a zanechává desku čistou a lesklou.
  49 Kč
  i h
  dodací lhůta : Skladem na prodejně

  Složení:
  < 5 % aniontové povrchově aktivní látky, kationtové a neiontové povrchově aktivní látky, 1,2-benzoisothiazol-3(2H)-on, hydroxid sodný a draselný a  parfém.

  Bezpečnostní upozornění

  GHS05 - korozivní a žíravé látky GHS05 - korozivní a žíravé látky Signální slovo: NebezpečíStandardní věty o nebezpečnostiH314Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí.Pokyny pro bezpečné zacházeníP102Uchovávejte mimo dosah dětí.P264Po manipulaci důkladně omyjte zasažené části vodou. P280Používejte ochranné rukavice/ochranné brýle.P301+P330+P331+P315PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení.Okamžitěvyhledejte lékařskou pomoc.P303+P361+ P353PŘI STYKU S KŮŽÍ (nebo s vlasy): Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou.P305+P351+P338+P310PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.Okamžitě

  Zákazníci zde také zakoupili...

  Nivea Apricot sprchový gel 250 ml

  Popis : Svěží a ovocné, a přitom tak úžasně krémové. Takové je složení s přírodním olejem z jader meruňky pro to nejjemnější čištění, které je tak šetrnné, že zachovává přirozenou mikrobiální vrstvu pokožky. Kromě dokonale hebké a hydratované pokožky vás po použití příjemně překvapí také intenzivní a dlouhotrvající vůně, která vás bude doprovázet ještě dlouho po osprchování. Zapomeňte na suchou pokožku a dopřejte si pocit hebkosti. Zvolte: NIVEA Pečující sprchový gel Apricot.
  59 Kč

  Nivea Creme Aloe sprchový gel 250 ml

  Popis : Aby se každá sprcha stala pohlazením pro vaše smysly i vaši pokožku. Gel se promění v jemnou pěnu, aloe vera pak pokožku hýčká a zároveň hydratuje. Dopřejte sobě svěží pocit a své pokožce jemnou svěží vůni, aniž byste ji zbavili přirozené mikrobiální vrstvy. Proměňte i obyčejnou sprchu ve voňavý a pečující zážitek: NIVEA Pečující sprchový gel Creme Aloe.
  59 Kč

  Clin na okna Citrus rozprašovač 500 ml

  Popis : Clin na okna Citrus, čistič oken a skla. Pro čištění a lesk skleněných a hladkých omyvatelných ploch (např. sklo, zrcadla, TV obrazovky, skleněné stoly atd).
  59 Kč

  Fixinela čistící prostředek 668 ml

  Popis : Fixinela 500 ml odstraňuje rez a vodní kámen s extrémní silou a rychlostí. Tekutý kyselý čistič na WC mísy, umyvadla, vany, obklady, vodovodní baterie. Účinně čistí, ničí bakterie, rozpouští vodní a močový kámen, odstraňuje rez a další usazeniny. Fixinela má vysoký čistící účinek, snadno a rychle uvolňuje špínu a usazeniny z povrchu.
  49 Kč