Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  leštěnky na nábytek

  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Diava politura červená leštěnka na nábytek 200 ml

  Popis : Tekutá leštěnka na dřevo a dřevěný nábytek, přípravek čistí a leští nábytek zanechává vysoký dlouhotrvající lesk je odolný vodě. Přípravek je vhodný na konzervaci a leštění nábytku.
  45 Kč 39 Kč

  Diava politura leštenka na nábytek růžová 500 ml

  Popis :Tekutá leštěnka na dřevo a dřevěný nábytek, přípravek čistí a leští nábytek zanechává vysoký dlouhotrvající lesk je odolný vodě. Přípravek je vhodný na konzervaci a leštění nábytku.
  79 Kč 69 Kč

  Diava světlá leštěnka na nábytek 200 ml

  Popis : Diava politura zanechává vysoký dlouhotrvající lesk. Nábytek je poté odolný proti vodě. Přípravek je vhodný na konzervaci a leštění světlého nábytku. Váš nábytek bude zářit čistotou a leskem.
  45 Kč 39 Kč

  Opti leštěnka na nábytek se včelím voskem 500 ml

  Popis : Opti leštěnka na nábytek se včelím voskem je ideální pomocník pro intenzívní ošetření všech druhů dřeva. Odstraňuje prach a skvrny bez ucpávání pórů ve dřevě. Čistí jemně a velmi důkladně. Odpuzuje prach, nepropouští vlhkost, oživí a osvěží veškeré dřevo.
  99 Kč 79 Kč

  Pronto Extra Care vyživující krém se včelím voskem 250 ml

  Popis : Vhodný na všechny druhy ošetřeného i neupraveného dřeva. Pronto Extra Care obsahuje včelí vosk který konzervuje a chrání dřevo. Leštěnka se včelím voskem pečuje o Váš nábytek a pomáhá udržet jeho přirozenou krásu. Pravidelným používáním obnovíte přirozenou barvu dřeva a zvýrazníte jeho kresbu.Nepoužívejte na a jiné materiály než dřevo.
  99 Kč 89 Kč

  Trio leštěnka na nábytek se silikonem 300 ml

  Popis : Čisticí leštěnka na lakovaný a politurovaný nábytek, smaltované předměty apod. Oživuje povrchovou úpravu nábytku a chrání proti škodlivým vlivům prostředí.
  69 Kč 59 Kč