Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  Axe Dark Temptation tuhé mýdlo 100 g

  Výrobce: Zenit
  Popis : Axe Dark Temptation tuhé mýdlo poskytuje hluboké, osvěžující čištění a hydrataci. Na rozdíl od běžného pánského mýdla nebo tělového mýdla, které může vysušovat pokožku, obsahuje toto mýdlo více hydratačních látek, které pomáhají udržovat vlhkost a hydrataci pokožky.
  12 Kč
  i h
  dodací lhůta : Skladem na prodejně
  Zákazníci zde také zakoupili...

  Harmony Universal 2vrstvé papírové kapesníky box 150 ks

  Popis : Jemné bílé dvouvrstvé papírové kapesníky Linteo vám zaručí vysokou jemnost, měkkost a pevnost. Tyto papírové kapesníčky jsou vyrobeny ze 100% celulózy. V krabičce, která má moderní zdobení je 100 ks, v kartonu jsou namíchány čtyři barevné varianty krabiček, volba barvy není možná, k dostání dle skladové dostupnosti.
  29 Kč

  Axe Clean Fresh mýdlo 100 g

  Popis : Axe tuhé mýdlo 100 g Clean Fresh pečuje, čistí a hydratuje pokožku. Důkladně čistí pokožku, aniž by ji vysušovalo nebo napínalo.
  12 Kč

  Nivea Honey & Oil toaletní mýdlo 100 g

  Popis : Dopřejte si účinnou péči v kombinaci s úžasnou medovou vůní. Šetrné složení, které se po kontaktu s navlhčenou pokožkou promění v bohatou pěnu, jemně pečuje a promění vaše ruce v poklad, který budete chtít ukázat! Zapomeňte na suchou a šupinatou pokožku a užijte si hedvábnou hebkost a hydrataci po každém umytí. Spolehněte se na - NIVEA Krémové tuhé mýdlo Honey & Oil.
  22 Kč