Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  masážní přípravky

  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Alpa francovka 1000 ml

  ! JEN OSOBNÍ ODBĚR !
  199 Kč

  Alpa Francovka bylinný lihový roztok 160 ml

  Popis : Obsahuje 60 % alkoholu. Vhodná pro dezinfekční a hojivé účinky, které ulevují při chřipce a nachlazení, zmírňují bolesti hlavy a vyvolávají osvěžění a uvolnění pokožky. Proto ji lze použít také k ošetření drobných poranění, oděrek nebo po štípnutí hmyzem. ALPA francovka je osvědčený domácí prostřek, při bolesti kloubů a svalů.
  46 Kč

  Alpa Francovka Kaštan lihový bylinný roztok 60 ml

  Popis : Alpa Francovka Kaštan je bylinný roztok s kaštanovým extraktem, který má příznivý vliv na poruchy periferního prokrvení (studené nohy, fialové ruce), protože příznivě ovlivňuje pružnost a pevnost cévních stěn
  33 Kč

  Alpa francovka Konopí 60 ml

  Popis : Alpa Francovka s konopím je bylinný lihový roztok. Skvěle se hodí do koupele, k masážím a po zředění vodou také jako obklad.
  33 Kč

  Alpa francovka Kostival 60 ml

  Popis : Alpa Francovka Kostival je lihový bylinný roztok, který je vhodný především při zánětech žil, chronických onemocněních kloubů a pro obklady podlitin. Účinné látky kostivalového extraktu napomáhají hojení vleklých poranění a zlomenin. Tyto látky také výrazně ovlivňují krevní oběh.
  33 Kč

  Alpa Francovkový masážní krém 40 g

  Popis : V jemném emulzním základě jsou obsaženy stejné přírodní silice jako v lihové francovce, navíc obohacené o olej z obilných klíčků, který dodává pokožce hebkost a vláčnost a je zdrojem vitamínů E a B.
  36 Kč

  Alpa Kaštan bylinný masážní gel 100 ml

  Popis : Alpa Kaštan masážní gel je určen k ošetření nohou unavených po celodenním stání, k omezení pocitu "těžkých nohou". Účinné látky v kaštanovém extraktu a rozmarýnová silice mají uklidňující a osvěžující účinky, příznivě působí na cévní systém, především na žíly.
  59 Kč

  Alpa Kostival bylinný masážní gel 100 ml

  Popis : Alpa Kostival je bylinný masážní gel vhodný pro uvolnění svalstva a kloubů.
  59 Kč

  Alpa Kostival bylinný masážní krém 40 ml

  Popis : Alpa Kostival bylinný masážní krém je ideálním doplňkem již osvědčené francovky ALPA
  36 Kč

  Alpa masážní krém 250 ml

  Popis : Alpa univerzální masážní krém s vysokým obsahem minerálního oleje vytváří na povrchu pokožky kluzký film, který zaručuje možnost dlouhodobé sportovní, léčebné masáže i automasáže bez nepříjemného tření.
  139 Kč

  Alpa Pamenol bylinný masážní krém 40 g

  Popis : Alpa bylinný masážní krém Pamenol je osvědčený mentholový masážní přípravek, který přináší úlevu při obtížích pohybového aparátu, po fyzické námaze, při nepříjemných pocitech v oblasti hlavy a při celkové únavě.
  36 Kč

  Arnika Bylinný krém s léčivou rostlinou arnikou 50 g

  Popis : Bylinný krém s obsahem výtažku léčivých rostlin Arniky horské, Řepíku lékařského, Tymiánu obecného, Rozmarýnu lékařského a Blahovičníku.
  79 Kč

  Lesana bylinný masážní gel 100 ml

  Popis : Má díky vysokému obsahu mentolu výrazné chladivé a osvěžující účinky. Směs éterických olejů, eukalyptová a borovicová silice příznivě působí na regeneraci svalů po fyzické námaze – snižuje svalovou únavu, přináší uvolnění i při revmatických bolestech.
  59 Kč