Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  na kuchyně

  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Bril čistič na trouby 750 ml

  Popis :Bril PROFESIONAL Čistič na trouby je extra silný čistič na připečenou mastnou špínu. Nové inovativní složení nabízí ještě účinnější čistící sílu. Důkladně a bez námahy odstraní mastnotu a připečenou špínu z trub, grilů, grilovacího příslušenství, roštů, ale i pekáčů a hrnců. Bril čistič na trouby je extra silný čistič na připečenou mastnou špínu. Nové inovativní složení nabízí ještě účinnější čistící sílu. Důkladně a bez námahy odstraní mastnotu a připečenou špínu z trub, grilů, grilovacího příslušenství, roštů, ale i pekáčů a hrnců.
  89 Kč

  Bril odmaštovač s MR 750 ml

  Popis : Nový univerzální odmašťovač Bril Profesional díky vylepšenému složení je nyní o 40 % účinnější v odstranění odolné mastnoty v domácnosti - sporáky, pracovní desky, digestoře, kuchyňské obklady, skříňky, dřezy apod. Vyčistí také mastnou špínu v dílnách, garážích nebo na pracovních oděvech či obuvi. S pomocí inovativní síly Bril bude nyní úklid jakékoliv mastnoty velmi snadný.
  89 Kč

  Cif čistič trouby a grilu Perfect Finish 435 ml

  Popis :Bez výparů. Na připálenou špínu. Mastnota a připálené zbytky jídla jsou druhy špíny, které čistí spotřebitelé nejčastěji a jsou pro ně nejhůře odstranitelné. S novým čisticím sprejem Cif na troubu a gril s tímto druhem špíny hravě zatočíte.
  99 Kč

  Cif kuchyň Ultrafast čisticí prostředek 750 ml

  Popis : Rychle odstraňuje každodenní nečistoty v kuchyni. Cif Kuchyň Ultrafast čisticí sprej rychle odstraňuje běžné nečistoty v kuchyni a přitom zanechává povrchy zářivé. Nastříkejte, setřete a je to hotové! Rychle a účinně odstraňuje nečistoty a špínu a zanechává veškeré povrchy zářivě čisté.
  89 Kč

  Cif Nerez čistič 500 ml

  Popis : Cif Nerez čisticí sprej odstraňuje mastnotu, skvrny od vody a ostatní nečistoty a zabezpečuje tak péči o čištěné povrchy. Čištěné povrchy zanechává zářivě lesklé. Stačí nastříkat, setřít a je to hotové! Praktická láhev s rozprašovačem Vám navíc skvěle padne do ruky!
  89 Kč

  Cillit Bang na mastnotu sprej 750 ml

  Popis : Cillit Bang pro odstranění mastnoty a pro větší lesk působí již za několik vteřin. Prostředek účinně odstraňuje skvrny od jídla, mastnotu a zapečené jídlo. Bang! A špína zmizí.
  79 Kč

  Fixinela perfekt kuchyně 500 ml

  Popis : Fixinela perfekt kuchyně 500 ml s mechanickým rozprašovačem čistí lepkavou špínu a připáleniny. Speciální prostředek na čištění trouby, roštů a grilů. Důkladně odstraňuje připáleniny, mastnotu, nečistoty a ničí bakterie.
  69 Kč

  Grilpur čistič trub a grilů 500 ml

  Popis : Speciální čistící prostředek na odstraňování organických připálenin (tuků a pokrmů) z pečících trub, grilů a keramických povrchů. Odstraňuje mastnostu. Uvolňuje připáleniny.
  69 Kč

  Larrin Kera-čistič na sklokeramické varné desky 200 ml

  Popis : Larrin kera-čistič 200 ml na sklo-keramické desky má novou recepturu pro snadnější použití, důkladně čistí, chrání před poškozením a ošetřuje. Přípravek je vodný roztok neiontového a aniontového tenzidu, organické kyseliny, abrazivních, leštících a ochranných přísad. Pravidelné používání usnadní údržbu a zachová desku stále jako novou. Kera-čistič zanechává ochranný film a oslnivý lesk.
  99 Kč

  Larrin Nano Efekt kuchyně 500 ml

  Popis : Moderní čistič Kuchyně využívající nanotechnologii. Odstraňuje mastnotu ze všech povrchů a omyvatelných ploch v kuchyni. Odstraňuje připálený tuk z trub a grilů. Vytváří ochranný film po prvním použití.
  89 Kč

  Larrin Nerez-čistič na nerezové a chromované pochy 250 ml

  Popis : LARRIN NEREZ ČISTIČ, přípravek je vodní emulze tenzidů, organické kyseliny, abrazivních, leštících a pomocných přísad. Je určen k čištění dřezů, nádobí, příborů, žehliček a jiných výrobků z nerezavějící oceli a chromovaných předmětů; lze použít k základnímu čištění sklokeramických varných desek.
  129 Kč

  Mefisto čistič na trouby a grily 500 ml

  Popis : Mefisto odmašťovač na trouby, grily a sporáky, rozprašovač. Výborně čistí nerezové, smaltované nebo glazované povrchy, jako jsou sporáky, trouby, grily, nádobí a kuchyňské obkladačky. Obsahuje příjemnou vůni čerstvé limetky.
  89 Kč

  Mr. Proper Kuchyně antibakteriální čistič 750 ml

  Popis : Antibakteriální čistič vhodný do kuchyně, kde odstraní 99,9 % všech bakterií a až 100 % nečistot a mastnoty. Vhodný pro sporáky, kuchyňské desky, skříňky, podlahy, dřezy, dlaždice, keramické povrchy a chrom, plastové sprchové dveře atd.
  89 Kč

  Mr. Proper kuchyňký čistič Mandarine Spray 800 ml

  Popis :Sprej Mr. Proper Wipe Done s vůní mandarinky je ideální partner pro čištění povrchů v kuchyni. Zanechává svěží citrusovou vůni mandarinek a s lehkostí odstraňuje mastnotu a špínu. Povrchy tak po ošetření zůstavají voňavé a lesklé a díky rostlinné složce je šetrný i tam, kde dochází ke kontaktu s jídlem.
  89 Kč

  Q-Power na nerez 500ml MR

  Popis : Čistící prostředek na odstraňování nečistot, mastnoty a otisků prstů z nerezových povrchů. Snadno odstraní mastnotu i skvrny způsobené vodou z dřezu, bakterií, hrnců a příborů. Dodá potřebnou péči a zářivý lesk.
  49 Kč