Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  na nábytek

  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Alex mýdlový čistič na dřevo 750 ml

  Popis : Alex Čistič extra síla je nejlepším řešením pro důkladné čištění podlah i péče o ně. Díky svému složení obsahujícímu miliony hloubkově čisticích částic snadno čistí, odstraňuje mastnotu a silné nečistoty, přičemž nezanechává skvrny ani žádné šmouhy. Maximální účinnost čištění kombinovaná s vyváženým pH zaručuje šetrnou, ale účinnou péči. Zanechává svěží a příjemnou vůni.
  99 Kč

  Alex mýdlový čistič na laminát 750 ml

  Popis : Alex Čistič extra síla je nejlepším řešením pro důkladné čištění podlah i péče o ně. Díky svému složení obsahujícímu miliony hloubkově čistících částic snadno čistí, odstraňuje mastnotu a silné nečistoty, přičemž nezanechává skvrny ani žádné šmouhy. Maximální účinnost čištění kombinovaná s vyváženým pH zaručuje šetrnou, ale účinnou péči. Zanechává svěží pomerančovou vůni.
  99 Kč

  Colormat čistič na nábytek s vůní levandule 500 ml

  Popis : Čistič nábytku s umělými povrchy, dveří, rámů, parapetů apod. Účinně odstraňuje prach, nečistotu i mastné skvrny.Povrch nevysušuje, vytváří na něm ochranný film, díky kterému je další údržba a odstraňování nečistot snazší.
  59 Kč

  Diava Multifukční čisticí přípravek na kov, sklo, dřevo, elektroniku 330 ml

  Popis : Čistící přípravek na kov, sklo, dřevo, elektroniku (kromě plazmových a LCD obrazovek). Lehce a bez námahy leští všechny druhy povrchů ve vaší domácnosti. Obsahuje antistatické složky, které zabraňují opětovnému usazování prachu. Příjemná vůně pro vaši domácnost.
  69 Kč

  Diava s včelím voskem na nábytek 330 ml

  Popis : Diava s včelím voskem, leštící přípravek na nábytek. Diava s včelím voskem je jemná čistící a leštící emulze určená na čištění, leštění a ošetřování všech druhů nábytku. Zanechává ochranný film, příjemnou vůni a přirozený vzhled.
  69 Kč

  Pronto Extra Care leštění a čištění dřevěného nábytku 5v1 aloe vera rozprašovač 500 ml

  Popis : Odstraňuje všechy prachové alergeny včetně zvířecích. Pronto Aloe Vera čistič 5v1 rozprašovač šetrně čistí dřevěné povrchy a zlepšuje jejich přirozenou krásu.
  119 Kč

  PRONTO Multi Surface Original proti prachu multifunkční 400 ml

  Popis : Pronto Multi Surface dokonale odstraňuje prach, šmouhy a otisky. Obsahuje antistatické složky, které zabraňují opětovnému usazování prachu. Jemně čistí a odstraňuje prach z kovu, dřeva, skla a elektroniky (kromě plazmových/LCD obrazovek). Není vhodný pro použití na dřevo bez povrchové úpravy. Pronto poskytuje vašemu nábytku dokonalou péči a ochranu.
  99 Kč

  Pronto na různé povrchy 5v1 rozprašovač 500 ml

  Popis : 99 % přírodní, obsahuje 99% vody a lihu vyrobeného kvašením obilí. Čistí různé povrchy a odstraňuje prach. Zanechává povrchy lesklé a beze šmouh.
  119 Kč

  Q-Power proti prachu balsám 300 ml

  Popis : proti prachu
  59 Kč

  SAVO na laminátové podlahy a povrchy Bez chloru 1 l

  Popis: Vysoce účinný čisticí a dezinfekční přípravek bez chloru s jemnou vůní. Likviduje 99,9 % bakterií. Účinně odstraňuje běžné nečistoty i mastnotu. Výsledkem je dokonale čistý povrch, lesklý a beze šmouh. Přípravek je vhodný nejen na podlahy ale i na další omyvatelné povrchy v domácnosti, například kachličky, obklady, dlažby, mramor, ale i laminát nebo plasty. Odstraňuje alergeny, ideální pro domácnosti s domácími mazlíčky.
  79 Kč

  Savo podlahy a povrchy dřevo a laminát 750 ml

  Popis: Univerzální čisticí přípravek vhodný na čištění všech typů omyvatelných dřevěných a laminátových povrchů – parket, nábytku, okenních rámů, dveří atd. Přípravek odstraňuje nečistoty, pečuje o podlahy a pomáhá zachovat původní vzhled a barvu ošetřených povrchů. Tradiční česká značka Savo přináší kompletní portfolio čisticích přípravků pro domácnost. Savo, řeší téměř každý problém v domácnosti.
  69 Kč

  SIDOLUX M rychločistič na kožené výrobky 200 ml

  Popis : SIDOLUX M čistič na kožené výrobky 200 ml. Prostředek určený k údržbě a konzervaci různých typů kůže. Díky obsahu přírodních vosků dodává kůži hedvábný lesk, osvěžuje její barvu a udržuje elastičnost.
  79 Kč