Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  na opalování

  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  ASTRID SUN Olej na opalování OF 10 200 ml

  Popis : ASTRID SUN Olej na opalování ve spreji OF 10 s inovativní sluneční technologií (UVA/UVB/IR) poskytuje pokožce širokospektrální fotostabilní ochranu před škodlivými vlivy UV a infračerveného záření.
  119 Kč

  ASTRID SUN Olej na opalování OF 6 200 ml

  Popis : ASTRID SUN Olej na opalování ve spreji OF 6 s inovativní sluneční technologií (UVA/UVB/IR*) poskytuje pokožce širokospektrální fotostabilní ochranu před škodlivými vlivy UV a infračerveného záření.
  99 Kč

  Nivea Sun Mléko na opalování s karotenem OF 6 200 ml

  Popis : Složení s karotenem dodá pokožce zlatavý odstín a prodlouží opálení. Maximálně hydratuje – pokožka je jemná a pružná. Voděodolné složení s kombinací UVA a UVB filtrů chrání před spálením i předčasným stárnutím pokožky. 90 % složení je biologicky rozložitelných. Neobsahuje samoopalovací látky.
  179 Kč

  Nivea Sun Olej na opalování ve spreji podporující zhnědnutí OF 20 200 ml

  Popis : Hedvábný voděodolný suchý olej. Složení podporuje tvorbu melaninu, a tím také zhnědnutí pokožky. Kombinace UVA a UVB filtrů okamžitě chrání před spálením. 85 % složení je biologicky rozložitelných. Neobsahuje samoopalovací látky.
  279 Kč

  Nivea Sun Olej na opalování ve spreji s karotenem OF 6 200 ml

  Popis : Poskytuje ochranu před spálením a předčasným stárnutím pokožky vlivem slunečního záření. Díky vitamínu E zanechává pokožku jemnou a hebkou. Obsah karotenu zajišťuje dlouhotrvající efekt opálení. Je voděodolný. Neobsahuje samoopalovací látky.
  179 Kč

  Nivea Sun Olej Protect&Bronze na opalování ve spreji podporující zhnědnutí OF 30 200 ml

  Popis : Hedvábný voděodolný suchý olej chrání pokožku, hydratuje ji a zajistí dlouhotrvající opálení. Složení obsahuje přírodní rostlinné výtažky, které podporují tvorbu melaninu (in vitro), a tím při pravidelné aplikaci přispívají k intenzivnějšímu opálení pokožky. UVA/UVB filtry poskytují okamžitou ochranu před spálením. Neobsahuje samoopalovací složky.
  299 Kč

  Nivea Sun Protect & Dry Touch OF30 neviditelný sprej na opalování 200 ml

  Popis :Neviditelná ochrana pokožky proti slunečnímu záření!
  299 Kč

  Nivea Sun Protect & Moisture hydratační mléko na opalování SPF20 200 ml

  Popis :Hydratační mléko na opalování poskytuje okamžitou ochranu před spálením a předčasným stárnutím vlivem slunečního záření.
  269 Kč

  Nivea Sun Protect & Moisture hydratační mléko na opalování SPF30 200 ml

  Popis : Hydratační mléko na opalování poskytuje okamžitou ochranu před spálením a předčasným stárnutím vlivem slunečního záření. Snižuje riziko vzniku slunečních alergií a je voděodolné.
  279 Kč

  Nivea Sun Protect & Moisture spray na opalování SPF15 200 ml

  Popis : Sprej nabízí pohodlnou aplikaci a spolehlivou ochranu před slunečními paprsky. Doporučujeme kombinovat s řadou Sun . Pro intenzivnější účinek doporučujeme používat v kombinaci s FitMe Slim & Sun .
  259 Kč

  Nivea Sun Protect & Moisture spray SPF30 200 ml

  Popis :Opalovací sprej obsahuje UVA a UVB filtry, které chrání pokožku před spálením a předčasným stárnutím. Pokožku hloubkově hydratuje a zanechává ji krásně hebkou.
  279 Kč

  Nivea Sun Sprej na opalování podporující zhnědnutí OF 20 200 ml

  Popis : Vysoce účinný systém UVA a UVB filtrů poskytuje okamžitou ochranu před spálením. Pomáhá k intenzivnějšímu a dlouhotrvajícímu zhnědnutí pokožky. Lehké, nemastné a voděodolné složení se ihned vstřebává a hydratuje. Neobsahuje samoopalovací látky. Složení respektuje oceány – neobsahuje UV filtry octinoxate, oxybenzone a octocrylene
  269 Kč

  Nivea Sun Sprej na opalování podporující zhnědnutí OF 30 200 ml

  Popis : Vysoce účinný systém UVA a UVB filtrů poskytuje okamžitou ochranu před spálením. Pomáhá k intenzivnějšímu a dlouhotrvajícímu zhnědnutí pokožky. Lehké, nemastné a voděodolné složení se ihned vstřebává a hydratuje. Neobsahuje samoopalovací látky. Složení respektuje oceány – neobsahuje UV filtry octinoxate, oxybenzone a octocrylene
  299 Kč

  Nubian olej na opalování OF 10 60 ml

  Popis : Chraňte svou pokožku při opalování a získejte zlatavý odstín opálení s olejem na opalování Nubian SPF 10.
  99 Kč

  Nubian olej na opalování OF 20 60 ml

  Popis : Chraňte svou pokožku při opalování a získejte zlatavý odstín opálení s olejem na opalování Nubian SPF 20.
  109 Kč