Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  na opalování

  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Astrid neviditelný suchý sprej na opalování OF 50 150 ml

  Popis :Astrid Sun Neviditelný suchý sprej na opalování OF 50 s inovativní sluneční technologií (UVA/UVB/IR*/VL* Test in vitro na IRA a HEVL) poskytuje pokožce širokospektrální fotostabilní ochranu před škodlivými vlivy UV a infračerveného záření a viditelného světla. Složení obohacené o kokosový olej podporuje hydrataci pokožky a poskytuje jí okamžitý chladivý efekt až -2 °C**. **Test in vivo; okamžité snížení teploty pokožky maximálně o -2 °C. Zanechává pokožku super suchou na dotek a provoněnou exotickou kokosovou vůní.
  199 Kč

  Astrid Sun hydratační mléko na opalování SPF20 200 ml

  Popis : Hydratační mléko na opalování OF 20 Sun 200 ml vám nabízí vysokou ochranu před slunečními paprsky.
  79 Kč

  Astrid Sun OF 20 hydratační mléko na opalování 400 ml

  Popis :Voděodolné hydratační mléko s D-panthenolem a vitamíny, chrání pokožku pred sluncem. Účinné látky jako multivitaminový komplex (beta-karoten, vitaminy A, E, F) - pro aktivní antioxidační ochranu, ochranu pokožky před předčasným stárnutím a pro bezpečnější opalování. D-panthenol a přírodní betain - podporujé hydrataci pokožky a chrání ji před ztrátou vlhkosti a pružnosti.
  99 Kč

  Nivea Sun Mléko na opalování s karotenem OF 6 200 ml

  Popis : Složení s karotenem dodá pokožce zlatavý odstín a prodlouží opálení. Maximálně hydratuje – pokožka je jemná a pružná. Voděodolné složení s kombinací UVA a UVB filtrů chrání před spálením i předčasným stárnutím pokožky. 90 % složení je biologicky rozložitelných. Neobsahuje samoopalovací látky.
  179 Kč

  Nivea Sun Olej na opalování ve spreji podporující zhnědnutí OF 20 200 ml

  Popis : Hedvábný voděodolný suchý olej. Složení podporuje tvorbu melaninu, a tím také zhnědnutí pokožky. Kombinace UVA a UVB filtrů okamžitě chrání před spálením. 85 % složení je biologicky rozložitelných. Neobsahuje samoopalovací látky.
  269 Kč

  Nivea Sun Olej na opalování ve spreji s karotenem OF 6 200 ml

  Popis : Poskytuje ochranu před spálením a předčasným stárnutím pokožky vlivem slunečního záření. Díky vitamínu E zanechává pokožku jemnou a hebkou. Obsah karotenu zajišťuje dlouhotrvající efekt opálení. Je voděodolný. Neobsahuje samoopalovací látky.
  179 Kč

  Nivea Sun Olej Protect&Bronze na opalování ve spreji podporující zhnědnutí OF 30 200 ml

  Popis : Hedvábný voděodolný suchý olej chrání pokožku, hydratuje ji a zajistí dlouhotrvající opálení. Složení obsahuje přírodní rostlinné výtažky, které podporují tvorbu melaninu (in vitro), a tím při pravidelné aplikaci přispívají k intenzivnějšímu opálení pokožky. UVA/UVB filtry poskytují okamžitou ochranu před spálením. Neobsahuje samoopalovací složky.
  299 Kč

  Nivea Sun Protect & Bronze intenzivní mléko na opalování SPF20 200 ml

  Popis :Protect & Bronze urychluje intenzivní zhnědnutí pokožky... Doporučujeme kombinovat s řadou Sun . Pro intenzivnější účinek doporučujeme používat v kombinaci s FitMe Slim & Sun
  249 Kč

  Nivea Sun Protect & Moisture hydratační mléko na opalování SPF20 200 ml

  Popis :Hydratační mléko na opalování poskytuje okamžitou ochranu před spálením a předčasným stárnutím vlivem slunečního záření.
  249 Kč

  Nivea Sun Protect & Moisture spray na opalování SPF15 200 ml

  Popis : Sprej nabízí pohodlnou aplikaci a spolehlivou ochranu před slunečními paprsky. Doporučujeme kombinovat s řadou Sun . Pro intenzivnější účinek doporučujeme používat v kombinaci s FitMe Slim & Sun .
  249 Kč

  Nivea Sun Protect & Moisture spray SPF30 200 ml

  Popis :Opalovací sprej obsahuje UVA a UVB filtry, které chrání pokožku před spálením a předčasným stárnutím. Pokožku hloubkově hydratuje a zanechává ji krásně hebkou.
  269 Kč

  Nivea Sun Sprej na opalování podporující zhnědnutí OF 20 200 ml

  Popis : Vysoce účinný systém UVA a UVB filtrů poskytuje okamžitou ochranu před spálením. Pomáhá k intenzivnějšímu a dlouhotrvajícímu zhnědnutí pokožky. Lehké, nemastné a voděodolné složení se ihned vstřebává a hydratuje. Neobsahuje samoopalovací látky. Složení respektuje oceány – neobsahuje UV filtry octinoxate, oxybenzone a octocrylene
  269 Kč

  Nivea Sun Sprej na opalování podporující zhnědnutí OF 30 200 ml

  Popis : Vysoce účinný systém UVA a UVB filtrů poskytuje okamžitou ochranu před spálením. Pomáhá k intenzivnějšímu a dlouhotrvajícímu zhnědnutí pokožky. Lehké, nemastné a voděodolné složení se ihned vstřebává a hydratuje. Neobsahuje samoopalovací látky. Složení respektuje oceány – neobsahuje UV filtry octinoxate, oxybenzone a octocrylene
  299 Kč

  Nubian olej na opalování OF 10 60 ml

  Popis : Chraňte svou pokožku při opalování a získejte zlatavý odstín opálení s olejem na opalování Nubian SPF 10.
  79 Kč

  Nubian olej na opalování OF 6 60 ml

  Popis : Chraňte svou pokožku při opalování a získejte zlatavý odstín opálení s olejem na opalování Nubian SPF 6.
  69 Kč