Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  Jedlá soda 1000g

  Výrobce: Natura, a.s.
  Popis: jedlá soda
  79 Kč
  i h
  dodací lhůta : Skladem na prodejně

  Alergenní složky Jedlé sody:

  Tento výrobek může obsahovat/obsahuje tyto alergeny (podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady č. 1169/2011): pšeničná mouka, ovesné vločky, mléko, vejce, lupinová mouka, skořápkové plody. Konkrétní alergenní složky jsou zvýrazněny velkými písmeny na obale ve složení.

  Zákazníci zde také zakoupili...

  Pyrosiřičitan draselný Konzervant E 224 10 g

  Popis : Konzervant E 224 (disiřičitan draselný) K síření vína, desinfekce sudů a lahví, konzervace potravin
  19 Kč

  Škrobenka Z s vůní levandule 500 g

  Popis: Tekutý přípravek ke škrobení záclon, lněného a bavlněného prádla. Tradiční český výrobek, který používaly již naše maminky. Škrobenka Z je syntetický přípravek ke škrobení záclon, lněného a bavlněného prádla. Záclony i prádlo získají novější, bohatší vzhled, příjemnou vůni a dlouhodobou apreturu. Používá se pro škrobení ruční i v automatických pračkách.
  39 Kč

  Hlubna Ava soda krystalická 1 kg

  Popis : Krystalická soda je vhodná na změkčení vody, k namáčení velmi znečištěných oděvů, do automatických praček ke zvýšení účinnosti pracího prášku. Přidáním k pracímu prášku při praní v pračce zabraňuje tvorbě vodního kamene a šetří pračku
  29 Kč

  Clin na okna a rámy 750 ml

  Popis : Clin na okna a rámy. Perfektně odstraní nečistoty z oken, rámů a okenních parapetů, jediným lehkým setřením vrátí oknům oslnivý lesk beze šmouh, díky speciální technologii aktivně zabraňuje vzniku stop po dešti, vystačí na 300 m².
  49 Kč