Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  Nivea Men Deep Energy sprchový gel 250 ml

  Výrobce: Beiersdorf
  Popis : Co kdyby vám péče o pokožku, vlasy i tvář zabrala pouze pár minut a stačil by vám k tomu jen jeden výrobek? Sprchový gel pro muže Energy to zvládne. Obsahuje totiž aktivní uhlí, které na sebe zvládne navázat až 200krát větší množství nečistot, než je jeho vlastní hmotnost. Složení gelu je navíc z 99 % biologicky rozložitelné, a tak hýčká nejen vás, ale i životní prostředí, které nezatěžuje. Dopřejte si pocit absolutní čistoty a svěží vůně a vyzkoušejte naši "limitku": NIVEA MEN Sprchový gel Energy
  Stará cena: 69 Kč
  59 Kč
  i h
  dodací lhůta : Skladem na prodejně
   • Aktivní uhlí absorbuje 200krát více nečistot, než je jeho vlastní váha.
   • Gel pokožku nejen účinně čistí, ale také dezinfikuje.
   • 99 % složení je biologicky odbouratelných a nezatěžuje životní prostředí.
   • Obal sprchového gelu je z recyklovaného materiálu.
   • Neobsahuje mikroplasty.
  Zákazníci zde také zakoupili...

  Lovela Color prací prášek 26 praní 3,25 kg PO EXPIRACI EXP : 11/2021

  PO EXPIRACI EXP : 11/2021 Popis : Lovela Color prací prášek je vhodný na praní všech druhů prádla, v pračce i v ruce, při všech teplotách. Všechny výrobky značky Lovela jsou dermatoligicky testované a byly navrženy v zájmu bezpečnosti a ochrany zdraví především těch nejmenších. Proto je možné Lovelu používat již od narození miminka.
  199 Kč 95 Kč

  Odol Stoma Paradentol ústní voda nové balení 500 ml

  Popis : při pravidelném používání účinně redukuje bakterie, které způsobují zubní plak, a tím pomáhá chránit dásně a zároveň zanechává svěží dech.
  89 Kč 69 Kč

  Jar Lemon 900 ml

  Popis : Jar je koncentrovaný prostředek na ruční mytí nádobí s vůní. Díky účinnému složení stačí malé množství přípravku na velké množství nádobí. Má dlouhotrvající aktivní pěnu. Snadno si poradí se znečištěným a mastnotou. Vhodný pro každodenní mytí nádobí – skleničky, porcelán, talíře, příbory, hrnce, pánve a jiné. Má příjemnou vůni a je šetrný k rukám.
  59 Kč 49 Kč