Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  odstraňovače skvrn

  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Dr. Beckmann Odbarvovač pro omylem obarvené prádlo 75 g

  Popis : odbarvovač omylem zabarveného prádla
  69 Kč

  Dr. Beckmann Žlučové mýdlo biologický odstraňovač skvrn 100 g

  Popis : Dr. Beckmann Žlučové mýdlo odstraňuje díky svému účinnému složení různé typy odolných skvrn ze všech textilií, čalounění a koberců. Různě zkosené hrany umožňují přesnou aplikaci na skvrny - špičaté hrany na malé skvrny, širší hrany na větší nečistoty. Se speciálními výstupky na spodní straně mýdla pro lepší uchopení. Odstraňuje skvrny například od jídla, oleje, make-upu, rtěnky, krve, nečistoty z límců a manžet, maziv a mnoho dalších.
  69 Kč

  Jelen na fleky odstraňovač skvrn 500 ml

  Popis : Účinný odstraňovač skvrn. Poradí si hravě s fleky od kávy, čaje i make-upu. Nastříkejte prostředek přímo na skvrnu, nechte působit až 10 minut a dál perte jako obvykle – s láskou. Používejte výhradně na oděvy, které nevyžadují chemické čištění. Chraňte všechny kovové části oděvů, knoflíky, zipy i nýtky.
  89 Kč

  NEFLEK tekutý odstraňovač skvrn na bílé i barevné prádlo s enzymy 500ml

  Popis : Fleky na prádle už nejsou žádný problém. Tekutý odstraňovač skvrn s aktivními enzymy NEFLEK účinně pomůže v odstranění skvrn z bílého i barevného prádla i zaschlých fleků.
  99 Kč

  Pertilex bělící prostředek na skvrny a zašlou špínu 250 g

  Popis : Přípravek je určen pro bílé a stálobarevné prádlo. Je vhodný pro samostatnou aplikaci i pro kombinaci s pracím práškem, při teplotách od 40 ºC do 95 ºC. Odstraňuje skvrny od trávy, ovoce, vína, kávy, čaje, kečupu, omáček a tuků. Zvyšuje bělicí schopnost běžných pracích prostředků.
  49 Kč

  Qalt speciální prací prostředek na skvrny 3v1 100 g

  Popis : Práškový odstraňovač skvrn s oxidačním účinkem. Síla aktivního kyslíku spolu s enzymovým komplexem účinně odstraní již při 40 °C skvrny od krve, trávy, kakaa, vína, čaje, ovoce, omáček, vajec, apod. Spolehlivě ochrání Vaší pračku před vodním kamenem.
  25 Kč

  Qalt speciální prací prostředek na záclony 100 g

  Popis : Speciální prostředek s vysokou prací a bělicí účinností. Odstraňuje šedý a žlutý nádech záclon. Neobsahuje fosfáty. Přípravek lze použít také pro praní, bělení a odstraňování skvrn z běžného bílého a stálobarevného prádla.
  25 Kč

  Sanytol dezinfekční odstraňovač skvrn 450 g

  Popis : Práškový dezinfekční prostředek na odstraňování skvrn byl vyvinut speciálně pro odstraňování skvrn z prádla. Prádlo vyprané při nízkých teplotách i nadále obsahuje mikroby. Bakterie a plísně v prádle způsobují nepříjemný zápach a mohou přenášet nemoci nebo mohou způsobit podráždění pokožky. Ideální pro sportovní oblečení, spodní prádlo, bytový textil atd.
  169 Kč

  Sanytol odstraňovač skvrn na bílé prádlo 450 g

  Popis :Práškový dezinfekční prostředek Zářivě bílá na odstraňování skvrn byl vyvinut speciálně pro odstraňování skvrn z bílého prádla. Prádlo vyprané při nízkých teplotách i nadále obsahuje mikroby. Bakterie a plísně v prádle způsobují nepříjemný zápach a mohou přenášet nemoci nebo mohou způsobit podráždění pokožky. Ideální pro sportovní oblečení, spodní prádlo, bytový textil aj.
  169 Kč

  Savo Perex Bělení prádla Květinová vůně 1,2 l

  Popis: SAVO Perex Svěží vůně je parfémovaný přípravek pro předpírání a bělení bílého a stálobarevného prádla v automatických pračkách, ale i pro ruční bělení. Účinně odstraní skvrny již ve fázi předpírky. Je mimořádně účinný při bělení polyesterových a bavlněných záclon.
  79 Kč

  Savo Perex Bělení prádla Svěží vůně 1,2 l

  Popis: SAVO Perex Svěží vůně je parfémovaný přípravek pro předpírání a bělení bílého a stálobarevného prádla v automatických pračkách, ale i pro ruční bělení. Účinně odstraní skvrny již ve fázi předpírky. Je mimořádně účinný při bělení polyesterových a bavlněných záclon.
  79 Kč

  Texba odbarvovač na bílé a omylem obarvené prádlo 60 g

  Popis : Odbarvuje textilie, bělí prádlo a čistí skvrny od inkoustu, ovoce, krve, trávy, vína apod.
  25 Kč

  Vanish Oxi Action odstraňovač skvrn 470 g

  Popis : Vanish Oxi Action odstraňovač skvrn v prášku odstraní skvrny již po prvním praní. Je účinný na velké spektrum skvrny. Pro dosažení maximální rychlosti a účinku proveďte předčištění nebo textilii namočte.
  99 Kč

  Vanish Oxi Action sprej odstraňovač skvrn 500 ml

  Popis : Vanish Oxi Action sprej odstraňovač skvrn. Okamžitý účinek proti skvrnám hned napoprvé. Jeho účinné složení proniká hluboko do vláken a rozpouští dokonce i ty nejodolnější skvrny, jako je špína a mastnota na límcích a manžetách. Je vhodný na barevné i bílé oblečení a prádlo.
  99 Kč