Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  odstraňovače vodního kamene

  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  AVA odstraňovač vodního kamene 250 g

  Popis : Ava odstraňovač vodního kamene, odstraní vodní kámen šetrným způsobem a zároveň bez narušení čištěných povrchů. Netoxický.
  49 Kč

  Ava Tekutá soda do praní 1,5 l

  Popis : Tekutý přípravek Ava Soda pro snadné a účinné praní, která změkčuje vodu, zvyšuje účinnost pracích prostředků a působí jako ochrana Vaší pračky před usazováním vodního kamene. Vhodný na namáčení silně znečištěného prádla, odstraňuje tuk, špínu, skvrny mastné, od krve, čaje apod. Nenahrazujte prací prostředek, je pouze jeho doplňkem.
  59 Kč

  Ava tekutý odstraňovač vodního kamene 500 ml

  Popis : Odstraňuje šetrným rozpouštěním bez narušení povrchů vodní kámen z varných nádob, čajníků, kávových konvic, překapávačů a praček. Netoxický.
  59 Kč

  Calgon Gel 2v1 změkčovač vody 750 ml

  Popis : Calgon gel 2v1 750 ml je tekutý změkčovač vody s dvojím účinkem. Díky svému složení chrání všechny části pračky, zabraňuje tvorbě a usazování vodního kamene a nečistot. Calgon udrží pračku déle jako novou a chrání topné těleso před poškozením a přehřátím, plastové části a buben před usazováním kamene a před poškozením chrání gumové hadice. Gel stačí přidat do každého praní k pracímu prostředku. Vhodný pro všechny typy praček a oblečení.
  149 Kč

  Calgon proti vodnímu kameni 500 g

  Popis : Chraňte své prádlo i svou pračku před vodním kamenem. Calgon přidávaný do každého praní změkčuje vodu a zabraňuje usazování vodního kamene. Calgon změkčovač vody v prášku má dvojí účinek. Zaručuje kompletní ochranu před vodním kamenema a díky neutralizačnímu účinku chrání všechny důležité části pračky. Zadruhé jeho čistící účinek pomáhá předcházet usazování nečistot a zbytků pracích prostředků uvnitř pračky.
  69 Kč

  Hlubna Ava soda krystalická 1 kg

  Popis : Krystalická soda je vhodná na změkčení vody, k namáčení velmi znečištěných oděvů, do automatických praček ke zvýšení účinnosti pracího prášku. Přidáním k pracímu prášku při praní v pračce zabraňuje tvorbě vodního kamene a šetří pračku
  29 Kč

  Soda prášková přípravek na namáčení a změkčení vody 300 g

  Popis : Soda na změkčení vody. Soda prášková zabraňuje tvorbě vodního kamene, také je vhodná na změkčení vody a k namáčení a praní velmi znečištěného prádla. Přidáním k pracímu prášku při praní v pračce zabraňuje tvorbě vodního kamene a šetří pračku.
  20 Kč

  Tako Extra odstraňovač vodního kamene 20 tablet

  Popis : TAKO Extra Odstraňovač vodního kamene 19 kusů tabletek, zabraňuje vzniku usazenin a mastnot v celém prostoru pračky, udržují plný výkon topných těles a čerpadel, prodlužují jejich životnost, odstraňují i staré usazeniny, nenarušují prádlo, měkčí vodu.
  25 Kč

  Žabka namáčecí, mycí a čistící prostředek 400 g

  Popis : Žabka namáčecí mycí prostředek který změkčuje vodu a rozpouští špínu, je vhodná na namáčení prádla. Při mytí rychle uvolňuje zastaralé nečistoty a rozpouští mastnou špínu.
  29 Kč

  Tatrachema LUXON čistič myček nádobí 250ml

  Popis : odstraňuje mastnotu, vodný kameň a nepríjemný zápach dokonale vyčistí striekacie trysky a filter zanechá príjemnú vôňu a dokonalú čistotu
  59 Kč

  Tatrachema Luxon odstraňovač vodního kamene 100 g

  Popis : Rychlorozpouštěč vodního kamene pro: kávovary, varné konvice, napařovací žehličky, automatické pračky, myčky nádobí.
  29 Kč