Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  Oral B ústní voda 3D White LUXE 500 ml

  Výrobce: Procter - Gamble
  Popis : Ústní voda Oral-B 3D White Luxe je účinným doplňkem každodenní komplexní péče o ústní dutinu. Pomáhá předcházet tvorbě zubních kazů v těžko přístupných místech a chránit zuby před tvorbou zubního plaku.
  79 Kč
  i h
  dodací lhůta : Skladem na prodejně
   • Bojuje s bakteriemi i v těžko přístupných místech – zubní kartáček a dentální nit bojují pouze s bakteriemi v místech, do kterých mohou dosáhnout. Ústní voda také účinně pronikne do mezizubních prostor, k dásním a sliznici
   • Osvěžuje dech
   • Bojuje s bakteriemi a choroboplodnými zárodky
   • Čistí v těžko přístupných místech
   • Nekompromisní k zubnímu plaku, jemný k  dásním
   • Klinicky prokázané složení
   • Posiluje zubní sklovinu pomocí základních minerálů
   • Oral-B, zubními lékaři nejčastěji používaná a  doporučovaná značka zubních kartáčků na světě
  Zákazníci zde také zakoupili...

  Škrobenka Z s vůní levandule 500 g

  Popis: Tekutý přípravek ke škrobení záclon, lněného a bavlněného prádla. Tradiční český výrobek, který používaly již naše maminky. Škrobenka Z je syntetický přípravek ke škrobení záclon, lněného a bavlněného prádla. Záclony i prádlo získají novější, bohatší vzhled, příjemnou vůni a dlouhodobou apreturu. Používá se pro škrobení ruční i v automatických pračkách.
  36 Kč

  Finish prášek do myčky Power Powder Lemon 1,2 kg

  Popis : Hledáte účinný prášek do myčky? Prášek Finish poskytuje úchvatnou čisticí sílu a fantastický lesk. Dokonale odstraní odolné skvrny. Náš účinný prášek se vždy přičiní o nablýskané nádobí, jaké si přejete.
  149 Kč

  Lenor Diamond figs & Lotus Water aviváž 48 PD 1,2 l

  Popis : Aviváž s vůní lesních jahod, jablka, broskve, malin, jasmínu, frézie, krémové vanilky a pižma. 7x déle trvající svěží vůně (při uskladnění prádla v šatníku v porovnání s kolekcí Lenor Pure Care), pomáhá oblečení chránit před 3 projevy stárnutí: ztrátou tvaru, blednutím a tvorbou žmolků, z oblečení uvolňuje dávky svěží vůně po celý den (při 12hodinovém nošení), snižuje mačkavost, zjednodušuje žehlení, urychluje schnutí a snižuje statický náboj, oblečení je pak hebké a příjemné na dotek, pomáhá obohacovat a chránit váš vztah k vašemu oblečení, super koncentrát.
  99 Kč