Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  ostatní

  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Alpa lak na vlasy lípa 150 ml

  Popis : Tento lak má univerzální použití pro všechny typy vlasů. Udržuje pevný účes a zabraňuje předčasnému maštění.
  69 Kč

  Alpa lak na vlasy s vůní lípy 500 ml

  Popis : Alpa Lípa je univerzální lak na vlasy pro všechny typy vlasů.
  89 Kč

  Intesa lak na vlasy silně tužící 500 ml

  Popis : Silně fixační lak na vlasy Intesa Styling Ecofix Forte přirozeným způsobem fixuje jakýkoli účes a garantuje dlouhodobý účinek.
  89 Kč

  Pantene ProV Classic lak na vlasy Perfect Volume 250 ml

  Popis : Maximální objem pro jemné vlasy po celý den. Vytváří zdravě vypadající, objemný účes, který vydrží po celý den, poskytuje celodenní ochranu proti vlhkosti, aby si váš účes udržel objem, snadno se vyčesává.
  99 Kč

  Pantene ProV Classic lak na vlasy ultra silné zpevnění 250 ml

  Popis : Lak na vlasy Pantene Pro-V Ultra Strong Hold s ultra podporou polymerů a ultra vysokou úrovní fixace 5 dodá vlasům lesk a váš účes bude vypadat skvěle po celý den, i při vysoké vlhkosti vzduchu. Lak na vlasy pro vlasový styling s nejmodernějším složením Pro-V. Zajistí dlouhotrvající ultra silnou fixaci vašeho účesu. Vydrží celý den, i při vysoké vlhkosti vzduchu. Snadno se vyčesává.
  99 Kč

  Pantene Pro-V Flexible Hold střední fixace lak na vlasy 250 ml

  Popis :Pantene PRO-V lak na vlasy Flexible Hold zpevní váš účes. Zároveň chrání vaše vlasy před každodenními rizikovými faktory jako je vlhkost a UV záření. Dodává pružnou fixaci a zároveň zkrotí zkadeření vlasů. Lak na vlasy Flexible Hold od značky PANTENE PRO-V přinese jemný a nelepivý pocit.
  99 Kč

  Studio 2000 System Hairspray Extra Hold 4 lak na vlasy 300 ml

  Popis : Lak na vlasy s obsahem provitaminu B5 a jedinečnou recepturou vyvinutou dle nejnovějších vědeckých poznatků. Provitamin B5 proniká do vlasové pokožky, vyživuje vlasové kořínky, příznivě působí na zdraví a krásu Vašich vlasů. Vlasy získávají sílu, lesk a pružnost.
  59 Kč

  Syoss Full Hair 5 lak na vlasy extra silná fixace 300 ml

  Popis : Plnost účesu, objem & extra silná fixace. Salonem inspirovaný SYOSS Full Hair 5 pro zvýšení hustoty a objemu, vyvinut a testován kadeřníky, je první profesionální vlasový styling pro viditelně plnější účes, objem, 48h fixaci, sílu a dlouhotrvající styling.
  129 Kč

  Syoss Keratin Hair Perfectio lak na vlasy 300 ml

  Popis : Syoss Keratin Style Perfection pro neviditelnou extra silnou fixaci. Nový Syoss Keratin Style Perfection s obsahem tekutých složek keratinu identických pro vlas, vlasy posiluje a poskytuje jim dlouhotrvající fixaci. Pro 100% fixaci, sílu, pružnost a lesk. 48h maximální styling s extra silnou fixací. Vlasy posiluje a dodává jim perfektní pružnost. Vlasy neslepuje, nezanechává zbytky – snadno se vyčesává. Pomáhá chránit vlasy před vlhkostí a UV zářením.
  129 Kč

  Syoss Volume Lift lak na vlasy 300 ml

  Popis : Okamžitý nadýchaný objem. SYOSS Volume Lift s Lift Technologií a Kolagenem pro 100% nadýchaný, dlouhotrvající objem a fixací již od kořínků, která vlasy nezatíží. 48 h kontrola účesu pro vlasy plné objemu s extra silnou fixací. 100% nadýchaný objem. Efekt proti plihnutí vlasů, pro objem a posílené vlasy přímo od kořínků. Vlasy neslepuje, nezanechává zbytky a snadno se vyčesává. Pomáhá chránit vlasy před vzdušnou vlhkostí a UV zářením. SYOSS, Pro-Styling-System, pro profesionální kvalitu vlasového stylingu. Vysoce účinné receptury vytvořené a používané kadeřníky.
  129 Kč