Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  Palmolive Forest Edition Aloe You sprchový gel 500 ml

  Popis : Sprchový gel Palmolive Aloe You pro ženy s obsahem přírodních esenciálních olejů, svěží vůně listí a citrusů.
  49 Kč
  i h
  dodací lhůta : Skladem na prodejně

  Pečujte o vaši pokožku se sprchovým gelem z řady Palmolive Forest Edition, který vás oslní nejen svou úžasnou vůní citrusů, ale také jemnou texturou. Sprchový gel je složen z 95 % složen z přírodních složek a má 95% biologicky rozložitelné složení, neobsahuje mikroplasty. Poznejte přírodu všemi smysly a nechte se unášet lesním dobrodružstvím s Palmolive. sprchový gel z 95 % přírodního původu 95% biologicky rozložitelné složení sprchového gelu PALMOLIVE s přírodními esenciálními oleji vhodný i pro vegany složení bez mikroplastů recyklovaná láhev

  Zákazníci zde také zakoupili...

  Naturella Thick Night 7 ks

  Popis : Dámské vložky Naturella Chamomile Classic night s křidélky vám v době menstruace zajistí ideální kombinaci ochrany a péče o pokožku! Jistě vás také potěší osvěžující a přírodou inspirovaná vůně.
  25 Kč

  Naturella Thick Maxi 8 ks

  Popis : Dámské vložky Naturella Chamomile Classic Maxi s křidélky vám v době menstruace zajistí ideální kombinaci ochrany a péče o pokožku! Jistě vás také potěší osvěžující a přírodou inspirovaná vůně.
  25 Kč

  Naturella Thick Normal 10 ks

  Popis : Dámské vložky Naturella Chamomile Classic normal s křidélky vám v době menstruace zajistí ideální kombinaci ochrany a péče o pokožku! Jistě vás také potěší osvěžující a přírodou inspirovaná vůně.
  25 Kč

  Tesori d'Oriente Ayurveda aviváž 38 PD 760 ml

  Popis : Koncentrovaná avivář s omamnou a intenzivní vůní Tesori d´Oriente zahalí vaše prádlo a oděvy do smyslného objetí a zanechá je krásně parfémované a měkké. Vůně Ayurveda Amla Patchouli je složena z jemných citrusových tónů, obohacená o vzácné mikrokapsle parfému.
  69 Kč