Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  pánské

  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Axe Africa Men deospray 150 ml

  Popis : Vůně AXE Africa pomocí nevšední vůně citrusových plodů a jantaru vnese dobrodružství i do té největší každodenní šedi. Používej na tělo a krk neodolatelnou vůni a začni svůj den sebevědomě. Neboj se vystoupit z davu!
  69 Kč 59 Kč

  Axe Dark Temptation fresh Men deospray 150 ml

  Popis : Pánský deodorant AXE Dark Temptation je lákavá čokoládová vůně, která podtrhne Tvoje charisma a navíc vás příjemně osvěží po celý den. Jemné čokoládové tóny vytvářejí osobité aroma navodí tato vůně příjemné pocity a nabudí Tvoje smysly, takže můžete vyrazit do nového dne plni elánu a očekávání. Aplikuj na tělo a krk neodolatelnou vůni, která dělá dojem.
  69 Kč 59 Kč

  NIVEA MEN AP sprej Active Energy 150 ml

  Popis : Zabraňuje pocení ze stresu. Chrání pokožku před potem a zápachem až 48 hodin. Nedráždí pokožku. Neobsahuje alkohol.* Příjemně a dlouhodobě voní.
  69 Kč 49 Kč

  Nivea Men Deep Boost Sprej antiperspirant 150ml

  Popis : Dost bylo skvrn od potu a především nepříjemného tělesného zápachu! Díky antiperspirantu s unikátním složením budete už jen příjemně vonět. Aktivní uhlí se totiž postará o zničení bakterií, které způsobují nepříjemný zápach. A složení jsme navíc přizpůsobili měnícím se mužským potřebám – avokádový olej pečuje a regeneruje pokožku podrážděnou třeba po holení. Ano, i tu mužskou. Silný v boji proti potu a zápachu, jemný k pokožce podpaží: NIVEA MEN Sprej antiperspirant pro muže Boost
  69 Kč 49 Kč