Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  Parodontax Herbal Fresh zubní pasta 75ml

  Výrobce: GlaxoSmithKline
  Popis : Základem zdravých zubů jsou zdravé dásně. Zdravé dásně nekrvácí.
  89 Kč
  i h
  dodací lhůta : Skladem na prodejně

  Základem zdravých zubů jsou zdravé dásně. Zdravé dásně nekrvácí. Stopy krve, které zaznamenáte při čištění zubů či mezizubních prostor, mohou být příznakem onemocnění dásní. Pokud toto onemocnění není léčeno, může vést k zápachu z úst, zarudnutí a otoku dásní, postupem času k ústupu dásní, uvolnění zubů a nakonec až ke ztrátě zubů.

  Zákazníci zde také zakoupili...

  Parodontax Whitening zubní pasta 75 ml

  Popis : Zubní pasta parodontax Whitening jemně odstraňuje skvrny na zubech, pomáhá obnovovat jejich přirozenou bělost a zároveň pomáhá zastavit a předcházet krvácení z dásní.
  89 Kč

  Parodontax Classic zubní pasta 75 ml

  Popis : Zubní pasta parodontax Classic neobsahuje žádný fluorid, i přesto však pomáhá odstraňovat bakterie, které mohou způsobovat krvácení z dásní, a tím udržovat zdravé dásně a svěží dech.
  89 Kč

  Parodontax Ultra Clean zubní pasta s obsahem fluoridu 75 ml

  Popis : Zubní pasta paradontax Ultra Clean odstraňuje bakterie, které způsobují krvácení z dásní, a udržuje zdravé dásně, silné zuby a navíc úžasný pocit čistoty a svěžesti v ústech.
  89 Kč

  Parodontax Extra Fresh zubní pasta 75 ml

  Popis : Zubní pasta parodontax Extra Fresh pomáhá zastavit a předcházet krvácení z dásní a zároveň udržuje v ústech pocit čistoty a svěžesti po mnoho hodin.
  89 Kč