Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  Prostředky na holení a depilaci

  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Alpa Chypre kolínská voda 100 ml

  Popis : Alpa Chypre je univerzální kolínská voda, vhodná pro muže i ženy
  49 Kč

  Alpa Windsor kolínská voda 100 ml

  Popis : Alpa Windsor je kolínská voda optimální pro pokožku běžného spotřebiteles.
  59 Kč

  Alpa Windsor voda před holením 100 ml

  Popis : Alpa Windsor voda před holením obsahuje účinnou látku, která napomáhá napřímení a natužení vousů a tím umožňuje dokonalejší oholení.
  59 Kč

  Astra Superior Platinum žiletky 5 ks

  Popis : Astra Superior Platinum jsou oboustranné náhradní žiletky, které si udržují svou oblibu již po mnoho let a jsou vhodné pro všechny klasické strojky na holení. Jedna žiletka vydrží v průměru šest oholení. Jednotlivě zabalené žiletky Astra Superior Platinum jsou balené v tvrdé papírové krabičce a naskládané po pěti kusech ,z níž se snadno a pohodlně jednotlivé žiletky vyndávají.
  29 Kč

  Astra Superior Stainless žiletky balení 5 ks

  Popis :Astra Superior Stainless jsou oboustranné náhradní žiletky, které si udržují svou oblibu již po mnoho let a jsou vhodné pro všechny klasické strojky na holení. Jedna žiletka vydrží v průměru šest oholení.
  25 Kč

  Axe Africa voda po holení 100 ml

  Popis : Voda po holení pro muže Africa (Aftershave) 100 ml překvapí dlouhou výdrží, díky které získáte pocit komfortu na celý den.
  119 Kč

  Barbus Classic krém na holení s glycerínem 75 g

  Popis : Krém na holení je vhodný pro všechny typy pleti. Glycerin pokožku zjemňuje a zvláčňuje. Krém vousy změkčí, usnadní skluz holicího strojku a zabrání podráždění pokožky během holení.
  39 Kč