Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  HG profesionální odstraňovač vodního kamene modrý Hagesan 0,5 l

  Výrobce: Marca CZ
  Popis : HG profesionální odstraňovač vodního kamene (HG modrý Hagesan) je určený proti vápenatému vodnímu kameni, rezavým skvrnám, močovému kameni a měděné zeleni, když nic jiného již nepomáhá. Bezpečný pro chrom a nepoškozuje spáry
  169 Kč
  i h
  dodací lhůta : Skladem na prodejně
  • HG profesionální odstraňovač vodního kamene (HG modrý Hagesan) je velmi silný koncentrovaný prostředek určený pro odstranění povlaků vodního kamene z vodovodních baterií, van, WC toalet, sprchových stěn a poslouží i pro uvolnění zanesených sprchových hlavic. HG profesionální odstraňovač vodního kamene (HG modrý Hagesan) odstraňuje rovněž skvrny od rzi, moči a měděnky. Přípravek HG profesionální odstraňovač vodního kamene (HG modrý Hagesan) je bezpečný pro všechny materiály užívané v koupelnách a na toaletách, kterými jsou např. chrom, nerezový kov, keramika, glazura, sklo, plasty. V závislosti na stupni znečištění použijte přípravek HG profesionální odstraňovač vodního kamene (HG modrý Hagesan) neředěný nebo jej nařed’te vodou v poměru 1:10. Přípravek nebo roztok přípravku naneste na čistěnou plochu pomocí sanitární houby a nechte ho několik minut působit. Poté přípravek z povrchu opláchněte čistou vodou.
  • Přehled nebezpečných látek:- kyselina orthofosforečná- D-gluconic acid- šťavelová kyselina- propan-2-ol- Isotridecanol, ethoxylated

  H225 Vysoce hořlavá kapalina a páry.H302 Zdraví škodlivý při požití.H312 Zdraví škodlivý při styku s kůží.H314 Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí.H318 Způsobuje vážné poškození očí.H319 Způsobuje vážné podráždění očí.H336 Může způsobit ospalost nebo závratě.H412 Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

  Zákazníci zde také zakoupili...

  Always Classic Normal 10 ks

  Popis : Absorpční jádro dámských vložek Always obsahuje speciální materiál, který rychle absorbuje a uzamkne tekutinu uvnitř vložky. Vložky Always obsahují technologii neutralizující zápach, která má jemnou a příjemnou vůni.
  29 Kč

  Tento papírové kapesníky box 3-vrstvé 58 ks

  Tento je značka vysoké kvality pro všechny, kteří chtějí to nejlepší pro sebe a pro své blízké.
  26 Kč

  Tento KIDS toaletní papír 3 vrstvy 8 rolí

  Popis : Tento Kids představuje vysoce kvalitní toaletní papír, jemný a zároveň pevný. Je tu pro všechny, kteří preferují čistě bílý papír bez jakékoli parfemace. Veselé obrázky ovce na obalu a papíru zároveň poteší každé dítě.
  59 Kč

  Bref Power Aktiv Lemon 3 x 50 g

  Popis : Díky svému jedinečnému Bref složení se 4 funkcemi, Bref Power aktiv zabraňuje usazování vodního kamene, vytváří účinnou čisticí pěnu, zabraňuje usazování nečistot a dodává vaší toaletě extra svěžest. Jednoduše umístěte produkt pod okraj záchodové mísy, nastavte jej na proud vody a ucítíte svěžest a čistotu vaší toalety s každým spláchnutím! Vydrží až 250 spláchnutí.
  79 Kč