Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  HG profesionální odstraňovač vodního kamene modrý Hagesan 0,5 l

  Výrobce: Marca CZ
  Popis : HG profesionální odstraňovač vodního kamene (HG modrý Hagesan) je určený proti vápenatému vodnímu kameni, rezavým skvrnám, močovému kameni a měděné zeleni, když nic jiného již nepomáhá. Bezpečný pro chrom a nepoškozuje spáry
  169 Kč
  i h
  dodací lhůta : Skladem na prodejně
  • HG profesionální odstraňovač vodního kamene (HG modrý Hagesan) je velmi silný koncentrovaný prostředek určený pro odstranění povlaků vodního kamene z vodovodních baterií, van, WC toalet, sprchových stěn a poslouží i pro uvolnění zanesených sprchových hlavic. HG profesionální odstraňovač vodního kamene (HG modrý Hagesan) odstraňuje rovněž skvrny od rzi, moči a měděnky. Přípravek HG profesionální odstraňovač vodního kamene (HG modrý Hagesan) je bezpečný pro všechny materiály užívané v koupelnách a na toaletách, kterými jsou např. chrom, nerezový kov, keramika, glazura, sklo, plasty. V závislosti na stupni znečištění použijte přípravek HG profesionální odstraňovač vodního kamene (HG modrý Hagesan) neředěný nebo jej nařed’te vodou v poměru 1:10. Přípravek nebo roztok přípravku naneste na čistěnou plochu pomocí sanitární houby a nechte ho několik minut působit. Poté přípravek z povrchu opláchněte čistou vodou.
  • Přehled nebezpečných látek:- kyselina orthofosforečná- D-gluconic acid- šťavelová kyselina- propan-2-ol- Isotridecanol, ethoxylated

  H225 Vysoce hořlavá kapalina a páry.H302 Zdraví škodlivý při požití.H312 Zdraví škodlivý při styku s kůží.H314 Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí.H318 Způsobuje vážné poškození očí.H319 Způsobuje vážné podráždění očí.H336 Může způsobit ospalost nebo závratě.H412 Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

  Zákazníci zde také zakoupili...

  Persil deep clean gel 2 l 40 dávek

  Popis : Nový univerzální koncentrovaný prací gel Persil Power s tekutým odstraňovačem skvrn je určen na bílé a stálobarevné prádlo a je vhodný pro všechny druhy praček i na ruční praní. Nejnovější receptura Persil ColdZyme s německou technologií s novou kombinací enzymů nyní přináší výsledky při odstraňování skvrn již od 20 °C. Pro návod k použití viz obal. Nepoužívejte na praní vlněných a hedvábných textilií.
  269 Kč