Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  Sensodyne zubní pasta Advanced Clean 75 ml

  Výrobce: GlaxoSmithKline
  Popis : Zubní pasta Sensodyne Advanced Clean má speciální složení, které přináší úlevu od citlivosti zubů. Když se zubní sklovina opotřebuje nebo když ustoupí dásně, dojde k obnažení dentinu, který je pod nimi. To může vést k bolesti z citlivosti, například při konzumaci horkých a chladných nápojů.
  69 Kč
  i h
  dodací lhůta : Skladem na prodejně
   • Úleva od citlivosti,
   • důkladné čištění,
   • dlouhotrvající svěžest,
   • speciální technologie pro bohatší pěnu,
   • pomáhá odstraňovat zubní plak,
   • poskytuje všechny výhody běžné zubní pasty s obsahem fluoridu.

   Zubní pasta Sensodyne Advanced Clean působí uvnitř dentinových kanálků a pomáhá uklidnit nervová zakončení pro 24hodinovou ochranu před bolestí citlivých zubů.

   Navíc má příjemnou, bohatou pěnu, důkladně čistí zuby a  zanechává svěží pocit v ústech.

   Použití Sensodyne zubní pasta:

   Čistěte si zuby dvakrát, ale ne více než třikrát denně. Omezte spolknutí pasty na minimum, vždy ji vyplivněte. Citlivé zuby mohou značit skrytý problém, který vyžaduje okamžité ošetření. Pokud příznaky přetrvávají, nebo se zhorší, navštivte Vašeho zubního lékaře. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti do 12 let, pokud jim nebyl doporučen zubním nebo všeobecným lékařem. Pokud dojde k podráždění, přestaňte přípravek používat. Nepoužívejte, pokud jsou chlopně krabičky rozlepené. Obsahuje fFluorid sodný 0,3152% w/w (1426 ppm F).

   Aktivní látky:

   Dusičnan draselný, Fluorid sodný.

   Složení Sensodyne Advanced Clean:

   Aqua, hydrated silica, sorbitol, glycerin, pentasodium triphosphate, potassium nitrate, peg-6, sodium lauryl sulfate, aroma, xanthan gum, sodium hydroxide, cocamidopropyl betaine, sodium fluoride, sodium saccharin, limonene, ci 42090.

  Zákazníci zde také zakoupili...

  Paprika zeleninová Prima Seva Seed 0,5g

  Popis : Středně pozdní odrůda pro pěstování ve skleníku a foliovníku. Rostliny jsou vysoké 50 cm. Plody jsou velké, kvadratické. Barva plodu je tmavě zelená, v botanické zralosti červená. Síla dužiny je 7,5 mm.
  20 Kč

  Pažitka čínská česneková 1,5 g

  Popis : Vytrvalá bylina dorůstající výšky 50 cm. Kvete bílými hvězdicovitými květy. Ploché listy mají česnekové aroma. Seje se do sponu 20 - 30 x 20 cm po dvaceti semenech.
  20 Kč

  Rajče keříčkové Jitka Osiva moravia 0,2 g

  Popis : Raná stolní odrůda, pro venkovní pěstování ze sazenic nebo přímého výsevu.
  11 Kč

  Paprika zeleninová Vlasta Seva Moravia 0,6 g

  Popis : Odrůda vhodná pro polní pěstování a rychlení.
  20 Kč