Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  Sensodyne Sensitivity&Gum Whitening Zubní Pasta 75 ml

  Výrobce: GlaxoSmithKline
  Popis : Sensodyne Sensitivity & Gum Whitening s novým složením a mikropěnou pomáhá chránit citlivé zuby a zároveň zmírňovat problémy s dásněmi**. Vytváří ochrannou vrstvu na citlivých místech zubů**. Pomáhá odstraňovat bakteriální zubní plak, proniká i do těžko dostupných míst mezi zuby a podél linie dásní. Efektivně pomáhá odstranit skvrny a obnovit přirozenou bělost zubů**. Zubní pasta s fluoridem pro každodenní použití pro silné a zdravé zuby. Dvojí účinek pro citlivé zuby a zdravé dásně na každý den**. **při pravidelném čištění zubů 2x denně.
  89 Kč
  i h
  dodací lhůta : Skladem na prodejně

  Vždy postupujte podle návodu na obale. Zuby si čistěte dvakrát, ne více než třikrát denně. Omezte polykání pasty na minimum, vždy ji vyplivněte. Po použití tubu uzavřete a uchovávejte v suchu. Číslo šarže a spotřebujte nejlépe do: viz konec obalu.

  Složení:

  Glycerin
  PEG-8
  Hydrated silica
  Pentasodium triphosphate
  Aroma
  Sodium lauryl sulfate
  Titanium dioxide
  Carbomer
  Stannous fluoride
  Cocamidopropyl betaine
  Silica
  Sodium saccharin
  Sodium fluoride
  Limonene
  Obsahuje  fluorid cínatý 0,454 % w/w a fluorid sodný 0,0721 % w/w (1450 ppm F)

  Bezpečnostní varování:

  Citlivé zuby a problémy s dásněmi mohou značit skrytý problém, který vyžaduje  okamžité ošetření. Pokud příznaky přetrvávají nebo se zhorší, navštivte Vašeho zubního lékaře. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti do 12 let, pokud jim nebyl doporučen zubním nebo praktickým lékařem. V případě podráždění přestaňte používat. Vyhledejte co nejdříve Vašeho zubního nebo všeobecného lékaře v případě otoku rtů nebo tváře. Nepoužívejte, pokud je obal poškozený. Nepoužívejte, pokud je fólie na hrdle tuby poškozená.

  Zákazníci zde také zakoupili...

  Nivea Creme Soft toaletní mýdlo 100 g

  Popis : Toužíte po krásných rukou, které se stanou vaší vizitkou? Spolehněte se na pečující složení s mandlovým olejem. Neodolatelně bohatá pěna krémového mýdla pokožku jemně myje a zároveň hýčká. Vyživte své ruce do hloubky a užijte si zdravou a krásnou pokožku, která bude na dotek nádherně hebká - NIVEA Krémové tuhé mýdlo Creme Soft.
  22 Kč

  Alice toaletní mýdlo glycerin & aloe 100 g

  Popis : Obsahuje kvalitní zvláčňující látky a glycerin, přispívá k dokonalým hygienickým vlastnostem a zároveň chrání pleť.
  10 Kč

  Alice toaletní mýdlo mléko & med 100 g

  Popis : Obsahuje kvalitní zvláčňující látky a glycerin, přispívá k dokonalým hygienickým vlastnostem a zároveň chrání pleť.
  10 Kč

  Alice toaletní mýdlo glycerin & lemon 100 g

  Popis : Obsahuje kvalitní zvláčňující látky a glycerin, přispívá k dokonalým hygienickým vlastnostem a zároveň chrání pleť.
  10 Kč