Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  Silan Fresh Spring aviváž 1,8 l 72 dávek

  Výrobce: Henkel
  Popis : Silan Fresh Sky koncentrovaný avivážní prostředek na textilie. Dodává prádlu neodolatelnou měkkost a jedinečnou vůni, která vydrží až 100 dní. Unikátní parfémové mikrokapsle Silan duo-cap jsou inovativní parfémové perly, které postupně uvolňují vůni právě vypraného prádla. Aktivují se s každým vašim pohybem po celou dobu nošení a rozvíjejí svou jedinečnou vůni, která vás pak obklopuje po celý den.
  Stará cena: 99 Kč
  69 Kč
  i h
  dodací lhůta : Skladem na prodejně

  Složení Silan Fresh Sky:

  5-15 % kationtové povrchově aktivní látky, Parfém (alpha-isomethyl ionone, benzyl salicylate, coumarin, geraniol, hexyl cinnamal).

  Zákazníci zde také zakoupili...

  Ambi Pur Gel Crystals Fresh & Cool 150 ml

  Popis : Gelový osvěžovač vzduchu
  69 Kč 59 Kč

  Ariel All in 1 Mountain Spring prací kapsle 26 ks

  Popis : Prací kapsle Ariel Mountain Spring jsou dávkovaný tekutý prací prostředek pro Vaše prádlo. Ariel kapsle je vhodný pro silně znečištěné prádlo. Jedna gelová Ariel kapsle stačí na celou pračku silně znečištěného prádla. Každá tableta obsahuje a zajistí svěžest, bělicí polymer, změkčovač vody, enzymy, zcela rozpustné povrchově aktivní látky, odstraňující skvrny. Většina složek gelové kapsle je aktivní již při 30 °C.
  228 Kč 159 Kč

  Q-Power gelový osvěžovač vzduchu 2v1 oceán 150 g

  Popis : osvěžovač vzduchu
  29 Kč 22 Kč

  Glade by Brise Osvěžovač vzduchu v gelu Levandule & Jasmín 150 g

  Popis : Glade by Brise vůně konvalinka gel je tradičním osvěžovačem vzduchu, gelový v plastové krabičce. Přináší svěžest do vašeho domova po celé týdny. Po vybalení z ochranné fólie okamžitě zbavuje místnost nepříjemných pachů a osvěží protředí vašich domovů.
  69 Kč 49 Kč