Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  toaletní vody

  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  B.U. Wild toaletní voda dámská 50 ml

  Popis : Tato svěží květinová vůně s temperamentní směsí lilie, fialek a jasmínu, doplněná vzácnou esencí pižmových dřevin vždy potěší vaše smysly.
  149 Kč

  ELODE EdP Yes I do! parfémovaná voda dámská 100 ml

  Popis : Parfémová voda Elode zachycuje pocit skutečné vášně. Černý rybíz je doplněn o květinové srdce růže a esence z pačuli tvoří závěr vůně.
  149 Kč

  ELODE Claire parfémovaná voda dámská 100 ml

  Popis : Dámská vůně Elode Clarie je inspirovaná orientálně-květinovou parfémovou vodou Chloé od stejnojmenné značky. Hlava obsahuje růži, v srdci ucítíte růži společně s pačuli. Kompozici uzavírá vanilkový základ. Na trh byla uvedena v roce 2019.
  149 Kč

  ELODE J´Aime parfémovaná voda dámská 100 ml

  Popis : Dámská vůně Elode J´Aime je inspirovaná květinově-ovocnou parfémovou vodou J´Adore od značky Dior.
  149 Kč

  ELODE Life is a Dream parfémovaná voda dámská 100 ml

  Popis : Romantická vůně Life Is A Dream pro ženy je inspirovaná květinovou parfémovou vodou La Vie Est Belle od značky Lancome. Hlava obsahuje šeřík, pomeranč, černý rybíz, červené ovoce a bobulovité plody.
  149 Kč

  ELODE So Lovely parfémovaná voda dámská 100 ml

  Popis : Parfémovaná voda pro ženy Elode So Lovely je dokonalým splynutím hned několika pozitivních předpokladů najednou.
  149 Kč

  ELODE Woman parfémovaná voda dámská 100 ml

  Popis : Dámská vůně Woman je inspirovaná orientálně-vanilkovou parfémovu vodou Black Opium od značky Yves Saint Laurent. Hlava obsahuje růžový pepř, pomerančový květ a hrušku.
  149 Kč