Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  Vademecum Junior Strawberry zubní pasta pro děti od 6 let 75 ml

  Výrobce: GlaxoSmithKline
  Popis : Vademecum Junior Strawberry zubní pasta byla specíálně vyvinuta pro děti a nabízí všestrannou ochranu proti zubnímu kazu a plaku. Perfektní pro silné a zdravé zoubky vašich dětí.
  46 Kč
  i h
  dodací lhůta : Skladem na prodejně

  Vademecum Junior Strawberry zubní pasta byla specíálně vyvinuta pro děti a  nabízí všestrannou ochranu proti zubnímu kazu a plaku. Perfektní pro silné a  zdravé zoubky vašich dětí.

  Díky lákavým příchutím Vademecum Junior budou vaše děti čištění zubů milovat. Vademecum Junior zubní pasta obsahuje odpovídající úroveň fluoridu doporučenou zubními lékaři - 500 ppm pro děti do 6 let. Receptura navíc obsahuje tekutou formu vápníku (kalcium-glycerofosfát), jehož ionty hrají důležitou roli v  kombinaci s fluoridem v remineralizačním procesu zubů.

  Složení Vademecum Junior Strawberry 6+:

  Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerin, Disodium Phosphate, Aroma, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Saccharin, Cellulose Gum, Sodium Fluoride, Sodium Chloride, Calcium Glycerophosphate, Methylparaben, CI 14720.

  Zákazníci zde také zakoupili...

  Always Ultra Sensitive Night 14 ks

  Popis : Hygienické vložky Always Ultra Night byly vytvořeny speciálně pro použití v noci a zajišťují ještě větší ochranu před protečením, ať už se v noci v posteli hýbete a otáčíte jakkoliv. Super absorpční jádro uzamyká tekutinu uvnitř vložky a zabraňuje protečení po stranách. Má také technologii neutralizující zápach, takže se probudíte svěží a s bezstarostná. Vložky Always Ultra Night jsou 3 mm tenké, a přesto zajišťují v noci až 100% ochranu před protečením – pro skvělý pocit pohodlí.
  79 Kč

  Listerine Cool Mint ústní voda 1000 ml

  Popis : Jen 30 sekund vyplachování 2krát denně, abyste pocítili jeho sílu. Tak málo stačí, když používáte ústní vodu LISTERINE® COOL MINT - a na oplátku získáte 24-hodinovou ochranu proti zubnímu plaku a svěží dech.
  119 Kč