Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  VARTA baterie CR2032 2ks

  Popis : Vhodné pro použití do náramkových hodinek, diářů, kapesních kalkulaček, kamer a fotografických přístrojů atd. Vysoká hustota energie. Nízké samovybíjení.
  39 Kč
  i h
  Zákazníci zde také zakoupili...

  Žabka namáčecí, mycí a čistící prostředek 400 g

  Popis : Žabka namáčecí mycí prostředek který změkčuje vodu a rozpouští špínu, je vhodná na namáčení prádla. Při mytí rychle uvolňuje zastaralé nečistoty a rozpouští mastnou špínu.
  29 Kč

  Škrobenka Z s vůní levandule 500 g

  Popis: Tekutý přípravek ke škrobení záclon, lněného a bavlněného prádla. Tradiční český výrobek, který používaly již naše maminky. Škrobenka Z je syntetický přípravek ke škrobení záclon, lněného a bavlněného prádla. Záclony i prádlo získají novější, bohatší vzhled, příjemnou vůni a dlouhodobou apreturu. Používá se pro škrobení ruční i v automatických pračkách.
  36 Kč

  Linteo papírové kapesníky box 150 ks

  Papírové kapesníky Linteo – bílé, 2vrstvé, 150 ks v krabičce
  39 Kč

  Nivea Cellular Expert Filler noční krém 50ml

  Popis : Efekt vyplnění pleti již za 24 hodin díky vysoce účinným aktivním látkám. Čistá kyselina listová pomáhá obnovit pleťové buňky a vlákna, která zajišťují pevnost, pružnost a vypnutí pleti. Mikro a makro kyselina hyaluronová, známá pro své hydratační účinky, vyhlazuje a viditelně redukuje vrásky. Účinná regenerace pleťových buněk během noci podporuje přirozený proces obnovy pleti.
  219 Kč