Výsledek hledání pro výraz
Všechny kategorie
  Menu Zavřít
  ;

  vlasové vody

  Seřadit podle
  Zobrazit na stránku

  Alpa Luna Konopná vlasová voda 120 ml

  Popis : Konopná vlasová voda je určena k regeneraci a výživě vlasů a vlasové pokožky. Extrakt z oleje ze semen konopí vlasovou pokožku vyživuje a tím stimuluje růst vlasů. Glycerin pokožku zjemňuje a zvláčňuje. Kreatin vlasům dodává pevnost a lesk. Panthenol a Allantoin působí protizánětlivě, chrání a zklidňuje pokožku.
  39 Kč

  Dixi Arvit s provitamínem B5 6 ampulí

  Popis : Zdravou pokožku hlavy, krásný vzhled vlasů a zlepšení jejich pružnosti, lesku a struktury a omezení jejich vypadávání. Jednoznačné povzbuzení pro vaše vlasy a pokožku vaší hlavy. Jen si představte jako pozitivní reaguje vaše tělo pokud mu dodáte, co opravdu potřebuje. Podobně i vlasy použitím tonika dostávají mimořádnou dávku dobré výživy.
  89 Kč

  Dixi březová vlasová voda na suché vlasy 125 ml

  Popis : Využít Dixi březovou vlasovou vodu na suché vlasy se vyplatí. Vaše vlasy jsou vyživovány a zároveň jsou také přirozeně hydratované, mají zdravější vzhled a pevnější strukturu. Vyživuje vlasy přímo od kořínků.
  49 Kč

  Dixi Vitanol C s vitamínem F 6 ampulí

  Popis : Co používáním tonika Dixi Vitanol C na suché vlasy dosáhnete? Pevnější strukturu vlasů, jejich zdravý vzhled, pokožka i vlasy jsou hydratované a je omezeno jejich vypadávání. Vaše vlasy a pokožka vaší hlavy jsou ihned osvěžené. Umíte si ve fantazii vybavit pohled do zrcadla, ve kterém vidíte své vlasy mladého vzhledu? Nemusí to být fantazie, ale nádherný zážitek při používání tonika.
  89 Kč